Smartfon LG K30 od Citi Banku za założenie bezpłatnej karty Citi Simplicity + 200 zł za polecenie

Kolejna odsłona promocji na kartę City Simplicity od Citibanku. Teraz założenie bezpłatnej karty mamy okazję zgarnąć smartfon LG K30 Dual Sim od oficjalnej wartości 599 zł (na allegro koło 400 zł). Oprócz tego bank wprowadził program poleceń, więc jeśli polecisz tą samą kartę znajomemu to zarobisz łatwe 200 zł. Więcej o tym TUTAJ

Jeżeli jednak bardziej interesuje was bon 400 zł do wydania na allegro to zerknijcie tutaj KLIK, a jeśli kartę podarunkową 400 zł do Lidla to klikajcie TUTAJ

TEST2png

Promocja skierowana jest do osób, które nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku od 01.01.2018. Jeśli posiadamy inne produkty banku to śmiało możemy wziąć udział w promocji.
Zgodnie z regulaminem musimy tak, że spełnić wymagania dotyczące wieku i dochodu:

 • min. 18 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące

 lub jeśli prowadzimy działalność gospodarczą:

 • min. 18 lat
 • działalność gosp. min. 2 lata
 • dochód netto – min. 2500 zł

Jak skorzystać z promocji?

 1. Za pośrednictwem dedykowanej strony składamy wniosek o wydanie karty Citi Simplicity. Mamy na to czas do 31 marca.
 2. Podczas wnioskowania możemy być poproszeni o przedstawienie dokumenty potwierdzającego nasze dochodu (np. wyciąg bankowy z wpływami z tytułu wynagrodzenia) dlatego lepiej je sobie wcześniej przygotować
 3. Umowę będziemy mogli podpisać poprzez wizytę kuriera lub w oddziale banku, należy pamiętać jednak, że ma to być finalizacja wniosku internetowego, a nie wypisanie nowego

Co zrobić by promocyjny smartfon wpadł w nasze ręce?

Warunki są bardzo prosto wystarczy, że:

 1. Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta przynajmniej raz zalogujemy się do bankowości mobilnej lub internetowej.
 2. Wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę przynajmniej 2000 zł do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Oczywiście warunki możemy spełnić wcześniej, w takim wypadku smartfon otrzymamy szybciej.Jak zwykle musimy tylko wziąć pod uwagę, że muszą to być normalne zakupy w sklepach lub internecie. Przy płatnościach internetowych brane będą pod uwagę tylko te przy których podajemy pełne dane kartu, a nie na przykład szybkie płatności przez PayU czy przelewy24. Doładowania internetowych portfeli, transakcje w kantorach walut, bukmacherów czy płatności rachunków również nie są uwzględniane przy spełnianiu warunków promocji.

Kiedy otrzymamy LG K30?

Citibank poinformuje nas o przyznaniu nagrody do końca miesiące następującego po miesiącu spełnienia warunków, przez Citibank Online. Jeśli ciągle będziemy posiadaczem karty Citi Siplicity to nowy smartfon, z pełną 24-miesięczną gwarancją producenta, otrzymamy drugiego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Opłata za kartę

Mimo, że podczas wnioskowania o kartę widzimy RRSO 10,74% to promocję możemy przejść całkowicie bezkosztowo, musimy jednak pamiętać o terminowej spłacie całości zadłużenia i dzięki czemu nie zapłacimy żadnych odsetek.
W przeciwieństwie do niektórych kart kredytowych, w City Simplicity nie ma opłaty miesięcznej oraz rocznej korzystania z karty jest darmowe.

TEST2png

Nie wiem jak Was, ale nas smarttfon praktycznie za darmo w pełni przekonuje 🙂

Pozdrawiamy,
Buldog Finansowy

Dodaj komentarz