Nawet 400 zł dla nowych klientów Pekao

Nowy rok Bank Pekao S.A. rozpoczyna z przytupem i daje nam możliwość zgarnięcia nawet 400zł, z tego 300 zł potencjalnego zwrotu za transakcje kartą i 100 zł za polecenie konta znajomemu.

Promocja skierowana jest do nowych klientów, czyli takich którzy nie posiadali konta osobistego w Pekao S.A między 4.01.2019 do 31.12.2020

Klienci przejętego niedawno Idea Banku nie są wykluczeni z promocji i również mogą z niej skorzystać.Jak założyć konto i skorzystać z promocji?

Żeby uniknąć problemów z prawidłowym wyświetlaniem się wniosku najlepiej, o ile używamy, wyłączmy oprogramowanie blokujące reklamy w przeglądarce (Adblock itp).

  • Na początku musimy udać się na stronę promocji złożymy wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową oraz aplikację PeoPay
  • Jako sposób zawarcia umowy musimy wybrać weryfikację biometryczną, czyli po prostu zdalną przez selfie. Dzięki temu wizyta w oddziale nie będzie konieczna i cały proces przeprowadzimy on-line. (gdyby jednak z przyczyn technicznych otrzymalibyśmy odmowę zawarcia umowy w taki sposób to bank daje nam możliwość sfinalizowania wniosku w oddziale)
  • Czas na zawarcie umowy mamy do 31.03.2021

10% zwrotu za płatności kartą

Na pierwsze 100 zł bonusu składa się 10% zwrotu za dokonane płatności bezgotówkowe kartą (w sklepach i internecie. Mamy na to czas aż do zakończenia trzeciego pełnego miesiąca od założenia konta (czyli zakładając konto na początku miesiąca realnie mamy prawie 4 miesiące)

Jedynym dodatkowym warunkiem jaki musimy spełnić jest zapewnienie wpływu 500 zł na konto miesięcznie, za wyjątkiem miesiąca, otwarcia rachunku. (nie może być to wpłata gotówkowa więc najłatwiej przelać sobie po prostu pieniądze z konta w innym banku.

Premię otrzymamy do końca 3 pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.


200 zł moneybacku za płatności kartą kredytową.

Jeśli po założeniu konta dodatkowo wyrobimy dowolną kredytową Pekao Mastercard bank zwróci nam, podobnie jak przy karcie debetowej do konta, 10% wartości transakcji bezgotówkowych (w sklepach i internecie). Korzystać z moneybacku możemy przez 3 miesiące od podpisania umowy o kartę i maksymalny zwrot wynosi 200 zł

Podobnie jak w przypadku karty debetowej zwrot otrzymamy za normalne płatności za zakupy w sklepach stacjonarnych i internecie, a nie np. doładowania portfeli internetowych czy kont bukmacherskich.

Jedyny dodatkowy warunek jaki musimy spełnić to wykonie przynajmniej jednej transakcji miesięcznie w trakcie okresu promocyjnego.

Premię otrzymamy do końca 3 pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku karty


100 zł za polecenie konta znajomemu

Nie wspomnieliśmy my jeszcze o jednym.  Po zapisaniu się do programu poleceń, możemy zachęcić znajomych do założenia konta z naszego polecenia i za każdą osobę, która to zrobi zgarniemy „stówkę”.


Czy Konto Przekorzystne jest darmowe?

  • PROWADZENIE KONTA oraz KARTA DEBETOWA – darmowe po zapewnieniu wpływów na konto min. 500 zł oraz wykonanie transakcji kartą lub PeoPay w przeciwnym razie 6 zł konto i 3 zł karta.
  • BANKOMATY – darmowe w urządzeniach własnych, oraz jeśli spełniliśmy warunki darmowości konta (wpływy 500 zł i transakcja kartą) dwie darmowe wypłaty z dowolnych obcych. Jeśli chcielibyśmy dokonać większej ilości wypłat w innych bankomatach niż te banku to zapłacimy 2% kwoty wypłaty

A co z kartą kredytową?

Podstawowa karta czyli karta kredytowa Elastyczna, może nas kosztować 2,99 zł miesięcznie, ale wystarczy wykonać nią jedną transakcję na dowolną kwotą w danym cyklu rozliczeniowym, bank nie pobrał od nas tej opłaty.


Dzięki za odwiedziny i do następnej promocji 🙂

Buldog Finansowy


PRZYDATNE DOKUMENTY:

Dodaj komentarz