Mega promocja! nawet 400 zł za założenie konta w Santander Bank Polska

Santander Bank Polska daje nam szansą na otrzymanie, aż 400 zł sprytnie łącząc kilka promocji. 200 zł otrzymamy za Konto Jakie Chcę, 100 zł za rejestrację w Bezcenne Chwile, 50 zł w programie poleceń i 50 zł za założenie konta dziecku! Ciągle mamy możliwość skorzystania z oprocentowanej 1% w skali roku Lokaty Mobilnej oraz zwrotu za opłacanie rachunków w wysokości 1%.

TEST2png

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie miały konta osobistego w Santander Bank Polska w ciągu ostatniego roku, a dokładnie od 1.11.2019.
Osoby, które już kiedyś korzystały z bonusu za otwarcie konta również nie mogą wziąć udziału w tej akcji. Na pocieszenie dodamy, że posiadanie innych produktów banku takich jak kredyty, karty kredytowe czy konta walutowe lub firmowe nie wykluczają nas z możliwości wzięcia udziału w promocji 🙂


Jak skorzystać z promocji?

 1. Na początek musimy przejść na  stronę banku  i za jej pośrednictwem do 30.11.2020 złożyć wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę lub jeśli mamy mniej niż 26 to Konta Jakie Chcę dla młodych, tutaj.
 2. Mimo, że regulamin z góry nam tego nie nakazuję to warto wziąć również kartę debetową do konta. Wypełniając warunki promocji i tak nie zapłacimy za nią ani złotówki, a znacznie ułatwi nam zdobycie bonusu.
 3. W tym miejscu należy wpisać też kod polecający, aby otrzymać 50 zł z tytułowych 250 zł, ale więcej o tym za chwilę. Możecie wpisać nasz, znajdujący się poniżej lub dowolny inny, jeśli takim dysponujecie.     1001894628
 4. Będziemy musieli zaznaczać wszystkie wymagane zgody marketingowe. Po zdobyciu bonusy zawsze będziemy mogli z nich zrezygnować 🙂
 5. Żeby uniknąć problemów z prawidłowym wyświetlaniem się wniosku najlepiej, o ile używamy, wyłączmy oprogramowanie blokujące reklamy w przeglądarce (Adblock itp).
 6. Po złożeniu wniosku mamy czas do 15.12.2020 na zawarcie umowy o konto, a żeby to zrobić nie trzeba będzie nawet wychodzić z domu, bo całość odbędzie się za pośrednictwem kuriera, który potwierdzi nasza tożsamość i dostarczy wymagane dokumenty.

250 za bonusu na start

Jak wspomnieliśmy wyżej maksymalny bonus otrzymamy sprytnie łącząc kilka promocji i tak: pierwsze 200 zł otrzymamy za otwarcie konta oraz spełnienie następujących zasad w trzech kolejnych miesiącach:

 • zalogować się do aplikacji mobilnej banku
 • zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł
  • standardowo najłatwiej przelać sobie środki z naszego konta w innym banku
 • wykonać przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem
  • kwota transakcji nie ma znaczenia

Kolejne 50 zł będzie należeć się nam, jeśli przy zakładaniu konta podamy kod polecającego. Możecie użyć nasz:

1001894628

lub jeśli inny jeśli macie kod od znajomego.

Dodatkowym warunkiem otrzymania ów 50 zł jest:

 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej
 • wykonanie transakcję kartą lub BLIK-iem na kwotę min. 300 zł do końca miesiąca następującego po otwarciu konta. Trzeba mieć na uwadze, że minimum jedna transakcja MUSI być przy użyciu BLIK-a.

100 zł za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile

Jeśli założymy konto do końca listopada to będziemy mogli skorzystać z kolejnego bonusu, którym będą warte 100 zł punkty w programie Mastercard

Po otwarciu konta Konta Jakie Chcę należy zarejestrować kartę na stronie  Mastercard Bezcenne Chwile  oraz wykonanie przynajmniej jednej transakcji tą kartą w ciągu miesiąca od rejestracji.
Po spełnieniu tych warunków w ciągu 10 dni zostanie nam przypisane 6800 punktów Priceless Specials wartych 100 zł 🙂


50 zł za konto dla dziecka

Jeśli spełnimy warunki powyższej promocji to dodatkowo możemy otrzymać 50 zł za założenie konta naszemu dziecku.

 Jedyne co musimy zrobić to do 25.12.2020 złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę dla dziecka z pomocą wideo-doradcy, używając opcji Wideodoradcy dostępnej w bankowości internetowej lub mobilnej. Pamiętajmy tylko o zgodach marketingowych!

Termin otrzymanie nagród

Pierwsze 200 zł otrzymamy do 14.04.2021, tak samo 50 zł za założenie konta dziecku. Natomiast 50 zł za program poleceń wpłynie na nasze konto do końca miesiąca po spełnieniu warunków, czyli wydaniu wymaganych 200 zł

1% ma lokacie

Po założeniu konta będziemy mieli możliwość skorzystania z promocyjnej Lokaty Mobilnej, której oprocentowanie wynosi 1% przez okres 4 miesięcy, a jej wysokość może wynieść maksymalnie 20000. Taką lokatę możemy założyć tylko jednokrotnie, a sam proces przeprowadzić, jak sama nazwa wskazuję, przez aplikację mobilną.


Bezpłatne przelewy natychmiastowe!

W ramach konta Jakie Chcę możemy korzystać z nielimitowanych i darmowych przelewów natychmiastowych.


Zwrot za płatności rachunków!

Świetną usługą wbudowaną w Konto Jakie Chcę, jest zwrotu za płacone przez nas rachunki. Wystarczy płacić je za pośrednictwem specjalnego typu przelewu, żeby otrzymać moneyback w wysokości 1% zapłaconej kwoty. Nie są to może oszałamiające kwoty, ale rachunki płacimy tak czy inaczej, więc czemu by nie dostać zwrotu „na waciki” 🙂

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Uwaga z początkiem grudnia wchodzi nowa tabela opłat i prowizji, gdzie potencjalne opłaty mogą być wyższe, ale można ich uniknąć w dużo prostszy sposób niż dotychczas.
Tak będzie do końca listopada:

 • PROWADZENIE KONTA – DARMOWE, niezależnie czy korzystamy z niego czy nie
 • KARTA DEBETOWA – tutaj mamy dwie opcję do wyboru, możemy wybrać stałą opłatę 3 zł miesiąc niezależnie od naszej aktywności lub opcję z opłatą 5 zł, ale z kolei w tym wypadku możemy jej uniknąć wykonując 5 transakcji bezgotówkowych.
 • BANKOMATY – wypłaty z urządzeń banku oraz za pośrednictwem BLIK są darmowe, za korzystanie z obcych bankomatów zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę

A od grudnia, jeśli nadal nie chcemy płacić to musimy zapewnić wpływ na konto w wysokości 500 zł i wykonanie jednej transakcji kartą lub Blikiem, jeśli tego nie zrobimy to zapłacimy odpowiednio 6 zł za konto i 8zł za kartę.


Łapcie naszego Asystenta okazji, żeby łatwiej pilnować terminów, o   TUTAJ 


Santander odpalił niezłą bombę pod koniec roku :)Dzięki, że wpadliście i do następnej okazjiBuldog Finansowy

PRZYDATNE DOKUMENTY:
REGULAMIN PROMOCJI
REGULAMIN PROGRAMU POLECEŃREGULAMIN BEZCENNE CHWILETABELA OPŁAT I PROWIZJI

Dodaj komentarz