HIT! Do 1120 zł za wyrobienie bezpłatnej Motokarty od Citibanku! #zostańwdomu

Citibank rusza z kolejną promocją na swoją kartę. Tym razem za wyrobienie bezpłatnej Motokarty dostajemy Smartfon LG K30 lub 400 zł na start oraz nawet do 720 zł w postaci moneybacku! Co najlepsze okres karencji dla tej promocji to tylko 3 miesiące, więc nawet jeśli wcześniej korzystałeś już z jakiejś bonusowej oferty od City Handlowego to jest sporo szansa, że z tej również możesz skorzystać.

TEST2png

Promocja skierowana jest do osób, które nie posiadały karty kredytowej w Citibanku od 31.12.2019, czyli wystarczy, że zamknęliśmy je do końca ubiegłego roku. Jeśli posiadamy inne produkty banku to ma przeciwwskazań do skorzystania z oferty.

Zgodnie z regulaminem musimy spełnić wymagania dotyczące wieku i dochodu:

 • min. 18 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące

 lub jeśli prowadzimy działalność gospodarczą:

 • min. 18 lat
 • działalność gosp. min. 2 lata
 • dochód netto – min. 2500 zł

Jak skorzystać z promocji?

 1. Do 15.04.2020 za pośrednictwem dedykowanej strony składamy wniosek o wydanie Motokarty BP.
 2. Podczas wnioskowania możemy być poproszeni o przedstawienie dokumentów potwierdzającego nasze dochodu (np. wyciąg bankowy z wpływami z tytułu wynagrodzenia). Raczej nie zdarza się to przy wnioskowanym limicie poniżej 5000 zł, ale nie zaszkodzi je sobie wcześniej przygotować.
 3. W ciągu kilku dni od złożenia wniosku zadzwoni do nas konsultant banku w celu dokończenia całego procesu.
 4. Podczas rozmowy wybierzemy też, którą z poniższych nagrodę gwarantowaną będziemy mogli otrzymać:
 • 400 zł do wykorzystania na stacjach BP w postaci karty podarunkowej BP SuperCard
 • 400 zł do wykorzystania w sklepach Lidl (również w postaci karty podarunkowej)
 • 400 zł w formie a e-kodu na zakupy na Allegro
 • Smartfon LG K30

  5. Jeśli bank poprawnie zweryfikuje naszą tożsamość to umowa będzie mogła zostać podpisana zdalnie, bez wizyty kuriera. #zostańwdomu 😀
Sama karta przyjdzie do nas pocztą. 

Jak otrzymać jedną z powyższych nagród?

Warunki tym razem są ekstremalnie łatwe do spełnienia:

 1. Musimy zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej, po otrzymania Motokarty kredytowej od Citibanku. Mamy na to czas do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy
 2. Następnie wystarczy że wykonamy płatności kartą na kwotę minimum 500 zł w ciągu dwóch miesięcy od podpisania umowy. Nie ma co zwlekać, ponieważ im szybciej spełnimy warunki tym szybciej otrzymamy bonus od banku.

Co do samych płatności kartą to jak zwykle musimy tylko wziąć pod uwagę, że muszą to być normalne zakupy w sklepach lub internecie. Przy płatnościach internetowych brane będą pod uwagę tylko te przy których podajemy pełne dane karty, a nie na przykład szybkie płatności przez PayU czy przelewy24. Doładowania internetowych portfeli, transakcje w kantorach walut, bukmacherów czy płatności rachunków również nie są uwzględniane przy spełnianiu warunków promocji.

Informację o zdobyciu nagrody otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, a samą nagrodę zgarniamy maksymalnie do końca drugiego miesiąca od tej informacji. Bank asekuracyjnie zastrzega sobie taki termin w regulaminie, ale do tej pory wysyłki nagród były znacznie szybsze.

Moneyback do 720 zł

Oprócz samej nagrody gwarantowanej dzięki Motokarcie mamy możliwość zgarnięcia nawet 720 zł w formie rozłożonego w czasie moneybacku. I w tym wypadku trzeba będzie się trochę bardziej postarać :)Przez 36 okresów rozliczeniowych możemy otrzymać 20 zł zwrotu za wykonanie w danym okresie rozliczeniowych transakcji kartą na kwotę przynajmniej 500 zł (w tym min. 250 zł na stacjach BP).

Moneyback będziemy mogli wypłacić przez bankowość internetową, a będziemy mieli na to 12 okresów rozliczeniowych od daty jego przyznania.

Opłata za kartę

Wydanie oraz korzystanie z Motokarty BP jest darmowe, ale lepiej nie korzystać z dodatkowych usług (np. naklejka zbliżeniowa), bo te mogą być płatne.

Przy mądrym korzystaniu z karty kredytowej i spłacaniu zadłużenia w pełnej kwocie możemy przejść całą promocję bezkosztowo i cieszyć z naszych darmowych nagród.

TEST2png

Tym razem Citibank naprawdę się postarał i pomyślcie czy nie nie warto podzielić się tą promocją ze znajomymi 🙂

Pozdrawiamy,
Buldog Finansowy

Dodaj komentarz