60 zł od ING Banku za założenie Konta z Lwem i 2,5% na koncie oszczędnościowym #zostańwdomu

ING Bank Śląski wraca z promocją, w której możemy otrzymać 160 zł premii na start za założenie Konta z Lwem i . Dodatkowo 2,5% na koncie oszczędnościowym! Niewątpliwie dużym plusem jest to, że cały proces zakładania konta możemy przeprowadzić bez wychodzenia z domu #zostańwdomu.  
Dodatkowo warto wspomnieć, że ING Bank przoduje w różnych rozwiązaniach technologicznych i dzięki temu daje nam do dyspozycji rewelacyjną aplikację mobilną i bankowość internetową.

TEST2png

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały Konta z Lwem od 1.10.2019 do 31.03.2020

Jak skorzystać z promocji?

  1. Należy przejść na promocyjną stronę banku i do końca czerwca (30.06) złożyć wniosek o otwarcie Konta z Lwem z dowolną kartą debetową oraz kontem oszczędnościowym.
  2. Zaznaczamy wymagane zgody, przekazywanie przez bank informacji handlowych i profilowanie informacji handlowych.
  3. Umowę możemy podpisać przez kuriera lub przelew weryfikacyjny, tak jak wspominaliśmy wizyta w placówce nie będzie potrzebna 🙂

Jak otrzymać promocyjne 160 zł?

  1.  Pierwsze 100 zł otrzymamy pod warunkiem, że do końca września (30.09.2020) wykonamy płatności bezgotówkowe lub BLIK na łączną kwotę przynajmniej 1000zl
  2.  Kolejne 60 zł możemy zgarnąć spełniając dwa warunki:
  • po pierwsze wykonamy 3 płatności Blikiem za zakupy w sklepach internetowych
  • na nasze konto w trzech różnych miesiącach otrzymamy „wynagrodzenie” w wysokości min. 1000 zł. Jedyna definicja wynagrodzenia według regulaminu promocji to:

Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku.

 tutaj też mamy czas do końca września.

Termin otrzymanie nagród

Jeśli spełnimy powyższe warunki i ciągle będziemy posiadaczem konta osobistego, oszczędnościowego oraz karty to do 15.10.2020 otrzymamy przelew na nasze konto oszczędnościowe w wysokości 100 zł lub 160 zł (w zależności od spełnienia warunków promocji)

2,5% na koncie oszczędnościowym
Przez 4 miesiące od założenia Bank daje nam oprocentowanie konta oszczędnościowego w wysokości 2,5 % do 100 000 zł. 

Konto z Lwem Direct – opłaty

Samo prowadzenie konta jest darmowe. Karta debetowa może nas kosztować 7 zł miesięcznie, ale możemy jej uniknąć jeśli w miesiącu wykonamy nią transakcje bezgotówkowe na kwotę min 300 zł.

TEST2png

Kolejne #zostańwdomu i kolejne bonus do zgarnięcia! Śledźcie nas na bieżaco i dajcie znać znajomym jak łatwo mogą wspomóc domowy budżet :)Do zobaczenia wkrótce,Buldog Finansowy

Dodaj komentarz