400 zł do Lidla od Citi Banku za założenie karty Citi Simplicity

Citibank przygotował dla nas kolejną odsłonę promocji na swoją kartę kredytową. Tym razem za założenie oraz korzystanie z karty Citi Simplicity możemy zgarnąć 400 zł do wydania w Lidlu.

Jeżeli jednak wolicie otrzymać bon 400 zł do wydania na allegro to zerknijcie tutaj KLIK.

TEST2png

Promocja skierowana jest do osób, które nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku od 01.01.2018. Jeśli posiadamy inne produkty banku to śmiało możemy wziąć udział w promocji.
Zgodnie z regulaminem musimy tak, że spełnić wymagania dotyczące wieku i dochodu:

 • min. 18 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące

 lub jeśli prowadzimy działalność gospodarczą:

 • min. 18 lat
 • działalność gosp. min. 2 lata
 • dochód netto – min. 2500 zł

Jak skorzystać z promocji?

 1. Za pośrednictwem dedykowanej strony składamy wniosek o wydanie karty Citi Simplicity. Mamy na to czas do 20 kwietnia.
 2. Podczas wnioskowania możemy być poproszeni o przedstawienie dokumenty potwierdzającego nasze dochodu (np. wyciąg bankowy z wpływami z tytułu wynagrodzenia) dlatego lepiej je sobie wcześniej przygotować
 3. Umowę będziemy mogli podpisać poprzez wizytę kuriera lub w oddziale banku, należy pamiętać jednak, że ma to być finalizacja wniosku internetowego, a nie wypisanie nowego

Jak otrzymać kartę podarunkową do Lidla na kwotę 400 zł?

Warunki są bardzo prosto wystarczy, że:

 1. Zainstalujemy aplikację mobilną Citi mobile i za jej pośrednictwem dokonamy aktywacji karty.
 2. Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta przynajmniej raz zalogujemy się do bankowości mobilnej lub internetowej.
 3. Musimy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę przynajmniej 2000 zł do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Jak zwykle musimy tylko wziąć pod uwagę, że muszą to być normalne zakupy w sklepach  lub internecie. Przy płatnościach internetowych brane będą pod uwagę tylko te przy których podajemy pełne dane kartu, a nie na przykład szybkie płatności przez PayU czy przelewy24. Doładowania internetowych portfeli, transakcje w kantorach walut, bukmacherów czy płatności rachunków również nie są uwzględniane przy spełnianiu warunków promocji.

  Kiedy otrzymamy nagrodę?

Citibank poinformuje nas o przyznaniu nagrody do końca miesiące następującego po miesiącu spełnienia warunków, przez Citibank Online. Jeśli ciągle będziemy posiadaczem karty Citi Siplicity to w ciągu kolejnych 60 dni otrzymamy Kartę podarunkową na kwotę 400 zł do Lidla.

Opłata za kartę

Mimo, że podczas wnioskowania o kartę widzimy RRSO 10,74% to promocję możemy przejść całkowicie bezkosztowo, musimy jednak pamiętać o terminowej spłacie całości zadłużenia i dzięki czemu nie zapłacimy żadnych odsetek.
W przeciwieństwie do niektórych kart kredytowych, w City Simplicity nie ma opłaty miesięcznej oraz rocznej korzystania z karty jest darmowe.

TEST2png

Dzięki, że z nami jesteście i wpadajcie regularnie 🙂

Pozdrawiamy,
Buldog Finansowy

Dodaj komentarz