Wraca absolutny HIT! 100 zł od Twisto za założenie bezpłatnej karty.

Wraca jedna z lepszych promocji ostatnich miesięcy. Za samo założenie karty płatniczej zgarniamy 100 zł, które będziemy mogli wykorzystać nawet w ciagu 24 godzin od złożenia wniosku. Do tego obsługa Google Pay i program rabatowy za korzystanie z karty. Tym razem Twisto przewiduje tylko 5000 promocyjnych wniosków, więc lepiej się spieszyć.

TEST2png

Jak założyć Twisto?

  1. W pierwszej kolejności za pośrednictwem linku promocyjnego musimy złożyć wniosek o limit Twisto Free wraz z darmową kartą płatniczą.
  2. Po ustawieniu adresu email i hasła upewnijmy się, że w kolejnym kroku wyświetli nam się informacja o premii: bonus twistopng
  3. Po przejściu dalej uzupełniamy swoje dane oraz potwierdzamy je przelewem 1 zł z naszego konta bankowego. Dane wnioskującego o Twisto oraz posiadacza rachunku bankowego muszą być takie same.
  4. Zgodnie z regulaminem wymagane jest udzielenie zgody na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu przeprowadzenia promocji. (Po odebraniu bonusu możemy je wycofać 😉 )
  5. Po pozytywnym rozpatrzeniu naszego wniosku, zwykle mniej niż 24 godziny, możemy cieszyć się limitem do wykorzystania oraz (po trzech dowolnych płatnościach w internecie lub sklepach) bonusem 100 zł

Bonus 100 zł i korzystania z Twisto Free

W ciągu 5 dni (w związku z aktualną promocją czas ten może się wydłużyć) od pozytywnego rozpatrzenia wniosku otrzymamy naszą kartę, którą wystarczy wykonać 3 transakcję, aby otrzymać tytułowy bonus 100 zł.Pewną nowością wprowadzoną kilka dni temu jest obsługa Google Pay. Więc nie musimy czekać na fizyczną kartę tylko powiązać kartę wirtualną z naszym konto Google Pay i w ten sposób płacić za zakupy stacjonarnie lub w internecie.

Przyznany bonus możemy wykorzystać do spłaty zadłużenia powstałego na karcie lub skorzystać z kolejnej nowości Twisto Pay, czyli płatności internetowej  w partnerski sklepach, np. Diverse.

Czy korzystanie z Twisto jest darmowe?

Korzystanie z Twisto jest darmowe. Nie także rocznej opłaty z kartę.Rozwiązanie jest tutaj bardzo podobne do karty kredytowej, więc po prostu musimy pamiętać o terminowej spłacie zadłużenia, na które będziemy mieli do 45 dni ( będziemy mieli na spłatę 15 dni od zakończenia okresu rozliczeniowego, którym jest pełny miesiąc).

TEST2png

Dzięki za polecanie nas znajomym i do zobaczenia niedługo 🙂

Pozdrawiamy,
Buldog finansowy

Dodaj komentarz