WOW! 350 zł za założenie darmowego konta w BNP Paribas!

BNP Paribas przyzwyczaił już nas do regularnych promocji na swoje konta osobiste, ale tym razem odpalił absolutną petardę. Za założenie konta i spełnienie ultra łatwych warunków możemy zgarnąć 350 zł i to nie w formie bonów tylko postaci czystej gotówki. Oczywiście cały proces zakładania konta możemy przeprowadzić bez wychodzenia z domu, ponieważ swoją tożsamość potwierdzamy online, przez serwis Autenti.

Pula promocyjnych wniosków to standardowe 3000, więc lepiej nie zostawiać rejestracji na ostatnią chwilę, tym bardziej, że bonus jest naprawdę niezły.

TEST2png

Promocja skierowana jest do nowych klientów, czyli osób, które nie miały konta osobistego w BNP Paribas w ciągu ostatnich 15 miesięcy.


Jak skorzystać z promocji?

 1. Należy przejść na stronę promocji i do 27 września wypełnić i wysłać znajdujący się tam formularz podając wymagane dane i zaznaczając wszystkie zgody.
 2. Żeby uniknąć problemów z prawidłowym wyświetlaniem się wniosku najlepiej, o ile używamy, wyłączmy oprogramowanie blokujące reklamy w przeglądarce (Adblock itp).
 3. Następnie korzystając z wygenerowanego dla nas linku złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i usługami bankowości internetowej (w tym kroku wystarczy zaznaczyć tylko te zgody, które są wymagane, aby przejść dalej)
 4. Na podpisanie umowy oraz aktywowanie karty będziemy mieli czas do 18.10.2020.
 5. Umowę podpisujemy elektronicznie przy pomocy unikalnego kodu SMS, przez serwis Autenti
 6. Kartę debetowa zostanie nam dostarczona przez kuriera, musimy jedynie ją aktywować poprzez nadanie PIN-u w bankowości internetowej.

Jak otrzymać tytułowe 350 zł bonusu?

Warunki, jak zwykle w przypadku promocji BNP Paribas, są bardzo proste, a sama premia podzielona jest dwie części

 1. Pierwszą cześć premii, czyli 150 zł w gotówce otrzymamy za:
 • wykonanie w październiku przynajmniej 2 przelewów przez bankowość elektroniczną 
  • mogą to być np. przelewy na nasze konto w innym banku
  • kwoty nie mają znaczenia
 • zalogowanie się do bankowości elektronicznej – GOonline lub mobilnej – GOmobile w październiku        

   2. Drugą cześć premii – 200 zł otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz:

 • wykonanie w listopadzie transakcji kartą na łączną kwotę przynajmniej 300 zł
  • ważne żeby były to normalne płatności w sklepie lub internecie, a nie np. doładowanie portfeli internetowych np. Revolut, czy wpłaty do bukmachera itp.
 • listopadzie  zalogowanie się do bankowości elektronicznej – GOonline lub mobilnej – GOmobile
 • zapewnienie w listopadzie wpływów na konto wysokości co najmniej 1000 zł
  • nie musi to być wynagrodzenie, wystarczy np. przelew z naszego konta w innym banku

Termin otrzymanie nagród

Po spełnieniu warunków promocji informację o otrzymaniu pierwszej nagrody otrzymamy do 20 listopada. WAŻNE – po otrzymaniu maila musimy do 26 listopada, uzupełnić dane potrzebne do odbioru bonusu (spokojnie instrukcja będzie w mailu informującym o nagrodzie).
Na nasze konto premia w wysokości 150 zł wpłynie do 30.11.2020O przyznaniu kolejnej cześci, tj. 200 zł, dowiemy się do 23.12.2020, a sam przelew wpłynie na nasze konto do 31.12.2020. W tym przypadku nie musimy już uzupełniać żadnych danych.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

 • PROWADZENIE KONTA – darmowe
 • KARTA DEBETOWA – darmowa jeśli wykonamy dowolną transakcję bezgotówkową, w przeciwnym wypadku 3 zł
 • BANKOMATY – darmowe w urządzeniach własnych i Planet Cash, inne w kraju 5 zł od wypłaty.


Jak jeszcze nie macie konto w BNP Paribas lub minął 15 miesięczny okres karencji to nie ma co się zastanawiać, tylko korzystajcie, bo nie wiadomo czy w tym roku będzie jeszcze okazja na tak dobrą promocję.
A tak po za tym zaglądajcie do nas częściej i dajdzie znać znajomym, niech też sobie dorobią do domowego budżetu 🙂Buldog Finansowy

Możecie też wpaść na insta 🙂

Dodaj komentarz