Nawet 1050zł za załozenie Firmowego Konta Godnego Polecenia od Santander Bank Polska

Właśnie ruszyła specjalna promocja organizowana przez Bankier.pl wspólnie z Santander Bank Polska. Łącząc dwie promocje możemy otrzymać łatwe 150zł oraz kolejne 900zł w formie zwrotów. Dodatkowo zwroty za paliwo, hotele i autostrady!!! Oprócz tego nawet 530zł premii za konto osobiste.

TEST2png

Promocja jest skierowana dla nowych klientów banku, czyli osób nie posiadających żadnych firmowych rachunków w Santander Bank Polska od 21.01.2019. Posiadanie konta osobistego nie wyklucza z udziału w promocji.

Jak skorzystać z promocji?

 1. Do 23 lutego należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji.
 2. Na stronie promocji musimy wyrazić zgodę na ujawnienie przez bank informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potrzebnym do przeprowadzenia promocji (chodzi o to aby Santander poinformował Bankier.pl o spełnieniu przez nas warunków promocji.
 3. Następnie korzystając z wygenerowanego dla nas linku złożyć wniosek o Firmowe Konto Godne Polecenia. Na podpisanie umowy mamy maksymalnie jeden miesiąc od złożenia wniosku.
 4. W tym miejscu musimy zgodzić się na przetwarzanie danych do celów kontaktu w sprawach związanych z realizacją wniosku oraz zgodę dla celów marketingu banku (drogą telefoniczną i przez środki komunikacji elektronicznej). Zgody te będziemy mogli cofnąć po otrzymaniu bonusu.

Pierwsze 150zł

Wystarczy, że w w ciągu dwóch miesięcy od momentu podpisania umowy wykonamy:

 • co najmniej jedną transakcję kartą, na dowolną kwotę

lub

 • co najmniej jeden przelew zewnętrzny wykonany za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej (usługa Mini Firma). Kwota operacji nie ma znaczenie, ale nie może być to przelew do ZUS lub US

Po spełnieniu warunków do 30.06.2020 zostaniemy poinformowani mailowo o przyznaniu bonusu. W ciągu kolejnych 14 dni będziemy musieli uzupełnić dane (zgodnie z instrukcją) potrzebne do jego odbioru. 150 zł wpłynie na nasze konto do 3 sierpnia 2020.

900 zł zwrotu

Jako nowy klient jesteśmy upoważnieni do 4% zwrotu od transakcji bezgotówkowych kartą przez okres 6 miesięcy od otwarcia Firmowego Konta Godnego Polecenia. Jedynym warunkiem jest wykonanie w danym miesiącu przelewu do ZUS lub US na kwotę min. 200zł.
Maksymalny miesięcznie możemy otrzymać 150zł moneybacku (co przekłada się na wydanie 3750zł). Każda transakcja kartą jest brana pod uwagę i nie ma żadnych wykluczeń. 

Premia będzie wpływać na nasze konto do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

6% zwrotu za autostrady, 4% za hotele i 2% za paliwo!!!

Jeśli podczas wnioskowania o konto wybraliśmy kartę Mastercard Business Debit to będzie upoważnieni do moneybacku. Płacąc kartą zgarniamy:

 • 2% za płatności na stacjach paliw Circle K zlokalizowanych w Polsce
 • 4% za płatności w hotelach i motelach w Polsce
 • 6% za transakcje dokonane za przejazdy autostradami na terenie Polski

Miesięcznie możemy otrzymać aż 200zł za hotele i autostrady, zwrot za paliwo jest nielimitowany.
Do otrzymania moneybacku będą brane pod uwagę transakcje wykonane do końca Marca

Ile kosztuje Firmowe Konto Godne Polecenia

Zgodnie z regulaminem Bank zwalnia nas z większości opłat przez pierwsze 2 lata!!!!.
Nie zapłacimy ani złotówki za:

 • prowadzenie rachunku
 • przelewy Elixir wykonane w bankowości elektronicznej
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash wykonanych w bankowości elektronicznej w danym miesiącu
 • zlecenia stałe
 • polecenia zapłaty
 • wysłanie kodów autoryzacyjnych
 • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN do rachunku
 • wypłaty w bankomatach i terminalach w kraju i za granicą
TEST2png

Śledźcie nas, bo to nie koniec świetnych promocji i nie bądźcie samolubni, polećcie Buldoga Finansowego znajomym, niech też zarobią parę złotych do domowego budżetu 😉

Pozdrawiamy,
Buldog Finansowy

Dodaj komentarz