Łatwe 250 zł od Santander Bank Polska za Konto Jakie Chcę

Santander Bank Polska wraz z pośrednikiem finansowym eBroker uruchomił świetną promocję na konto osobiste. Założenie rachunku i spełnienie kulki prostych warunków otrzymamy 200 zł oraz dodatkowe 50 zł w programie poleceń.

TEST2png

Promocja skierowana jest do nowych klientów, czyli, zgodnie z regulaminem, osób nieposiadających żadnego konta w Santander Bank Polska od 5.03.2019. Czyli karty, pożyczki i inne produkty możemy mieć 🙂

Jak skorzystać z promocji?

 1. Po pierwsze należy zarejestrować się na  stronie promocji.
 2. Musimy zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji (nie ma tutaj czego się bać, chodzi tylko o to aby Bank poinformował organizatora akcji promocyjnej o spełnieniu przez nas warunków promocji.
 3. Następnie najpóźniej do 15 kwietnia za pomocą wygenerowanego dla nas linku składamy wniosek o Konto Jakie Chcę (ważne, aby użyć wygenerowanego linku, ponieważ wnioski pochodzące z innych miejsc nie będą brały udziału. Należy podać taki sam adres email jak przy rejestracji na stronie promocji.
 4. Wraz z kontem wnioskujemy o kartę debetową. W tym miejscu będziemy mogli też podać kod polecający, aby otrzymać 50 zł. Więcej o tym poniżej.
 5. Zaznaczamy cztery zgody marketingowe:
 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych,
 • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowych,
 • kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
 • na elektroniczne kanały kontaktu (EKK).

Na zawarcie umowy z bankiem mamy czas do 30 kwietnia 2020.

Jak otrzymać promocyjne 200 zł?

Warunki do spełnienia są jednymi z prostszych w promocjach bankowych.

 1. Do otrzymania pierwszych 100 zł wystarczy, wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub Blikiem miesięcznie w dwóch następujących po sobie miesiącach (np. marzec-kwiecień, kwiecień-maj, maj-czerwiec lub czerwiec-lipiec. Łącznie 10 transakcji.
 2. Kolejne 100 zł wpadnie za zapewnienie wpływów na konto na łączna kwotę 1000 zł nie później niż do końca lipca (31.07.2020)

To wszystko!
Organizator, zobowiązuje się poinformować nas mailowo do 10 sierpnia o spełnieniu warunków promocji. W ciągu tygodnia będziemy musieli uzupełnić dane potrzebne do odbioru premii. Bonus 100 zł lub 200 zł zostanie nam wypłacony przelewem do końca sierpnia.

Ale to nie koniec korzyści 🙂

Kolejne 50 zł możemy otrzymać korzystając z programu poleceń (na tą chwilę mamy czas do końca stycznia). Warunkiem jest nie posiadanie konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.02.2019.

 1. Wystarczy, że podczas wnioskowania o kartę w miejscu na kod polecającego wpiszemy

1001894628

lub inny dowolny, jeśli taki posiadamy oraz zaznaczymy zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej (tu również nie czego się obawiać, chodzi tylko o informację, dla osoby polecającej, że należy się jej nagroda)

 2. Następnie musimy wykonać płatności kartę lub Blikiem na kwotę min. 300zł do końca  miesiąca następującego po otwarciu konta
    3.  Dodatkowo trzeba przynajmniej raz zalogować się do aplikacji banku lub bankowości internetowej. 

Po wykonaniu tych czynności bonus 50 zł otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. 

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

 • Prowadzenie konta jest bezpłatne, nie zależnie od naszej aktywności. Dodatkowo otrzymujemy darmowe nielimitowane korzystanie z przelewów natychmiastowych.
 • W wypadku karty możemy wybrać stałą opłatę 3 zł miesięcznie lub 5 zł. W tym drugim przypadku możemy uniknąć opłaty wykonując 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu (czyli dokładnie tyle ile będziemy robić spełniając warunki promocji)
 • dodatkowo jako mały bonus, mamy wbudowany w konto moneyback 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Nie będzie to może duża kwota, ale na pewno warto opłacać rachunki tego typu przelewem.
TEST2png

Pozdrawiamy i do kolejnej okazji,
Buldog Finansowy

Dodaj komentarz