HIT! 300zł od Santander Bank Polska za założenie konta osobistego + dodatkowo nawet 230zł!!!

Jeszcze dobrze nie zaczął nam się 2020, a już mamy potencjalnie jedną z najlepszych promocji na konto osobiste tego roku. Santander Bank Polska wysoko podniósł poprzeczkę i daję nam możliwość zgarnięcia nawet 530zł za założeniu Konta Jakie Chcę. 

TEST2png

Jak to zazwyczaj bywa promocja skierowana jest do nowych klientów banku, ale warunkiem tylko jest nie posiadanie konta osobistego w PLN od 13.01.2019. Inne produkty nie są brane pod uwagę. 

Jak skorzystać z promocji?

 1. Po pierwsze należy korzystając z  naszego linku zarejestrować się na stronie promocji.
 2. Musimy zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji (nie ma tutaj czego się bać, chodzi tylko o to aby Santander poinformował organizatora akcji promocyjnej o spełnieniu przez nas warunków promocji.
 3. Następnie najpóźniej do 29 lutego za pomocą wygenerowanego dla nas linku składamy wniosek o Konto Jakie Chcę (ważne, aby użyć wygenerowanego linku, ponieważ wnioski pochodzące z innych miejsc nie będą brały udziału. Należy podać taki sam adres email jak przy rejestracji na stronie promocji.
 4. Wraz z kontem wnioskujemy o kartę debetową (najlepiej wybrać opcję z opłatą 5zł, ponieważ zwolnienie z niej uzyskamy wykonując 5 transakcji miesięcznie, które i tak musimy wykonać, aby zgarnąć bonus. W tym miejscu będziemy mogli też podać kod polecający, aby otrzymać 80zł. Więcej o tym poniżej.
 5. Zaznaczamy cztery zgody marketingowe:
 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych,
 • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowych,
 • kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
 • na elektroniczne kanały kontaktu (EKK). 

Na zawarcie umowy z bankiem mamy czas do 15 marca 2020.

Jak otrzymać promocyjne 300zł?

Warunki do spełnienia są jednymi z prostszych w promocjach bankowych.

 1. Żeby otrzymać pierwsze 200zł wystarczy, że wykonamy 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub Blikiem miesięcznie w dwóch następujących po sobie miesiącach (np. styczeń-luty, luty-marzec, marzec-kwiecień). Łącznie 10 transakcji.
 2. Kolejne 100zł wpadnie za zapewnienie wpływów na konto na łączna kwotę 1000zł nie poźniej niż do końca kwietnia (30.04.2020)

To wszystko!
Organizator, zobowiązuje się poinformować nas mailowo do 15 maja o spełnieniu warunków promocji. W ciągu tygodnia będziemy musieli uzupełnić dane potrzebne do odbioru premii. Bonus 200zł lub 300zł zostanie nam wypłacony przelewem do końca maja.

Ale to nie koniec korzyści 🙂 

Kolejne 80zł możemy otrzymać korzystając z programu poleceń (na tą chwilę mamy czas do końca stycznia). Warunkiem jest nie posiadanie konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.11.2018. 

 1. Wystarczy, że podczas wnioskowania o kartę w miejscu na kod polecającego wpiszemy

1002087828

oraz zaznaczymy zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej (tu również nie czego się obawiać, chodzi tylko o informację, dla osoby polecającej, że należy się jej nagroda)

 2. Następnie musimy wykonać płatności kartę lub Blikiem na kwotę min. 300zł do końca  miesiąca następującego po otwarciu konta  

Po wykonaniu tych czynności bonus 80zł otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

To ciągle nie wszystko 🙂 

Ostatnią możliwym bonusem, z którego nie każdy będzie mógł skorzystać (ale jeśli będzie mógł to na pewno warto) jest 150zł za wpływ wynagrodzenia.  Warunkiem jest, podobnie jak w programie poleceń,  nie posiadanie konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.11.2018.

Wystarczy, że po zawarciu umowy, ale nie później niż w miesiącu następującym po otwarciu konta, złożymy dyspozycję przekazywania wynagrodzenia przez infolinię lub bankowość internetową Santander. 

Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Miesiącem,w którym musi wpłynąć pierwsze wynagrodzenie, jest miesiącu następujący po miesiącu złożenia dyspozycji. Za każdy miesiąc wpływu wynagrodzenia bank naliczy nam bonus 50zł (ale nie więcej niż 150zł), który zostanie nam wypłacony do końca maja.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

 • Prowadzenie konta jest bezpłatne, nie zależnie od naszej aktywności. Dodatkowo otrzymujemy darmowe nielimitowane korzystanie z przelewów natychmiastowych.
 • W wypadku karty możemy wybrać stałą opłatę 3zł miesięcznie lub 5zł. W tym drugim przypadku możemy uniknąć opłaty wykonując  5 transakcji bezgotówkowych w miesiacu (czyli dokładnie tyle ile będziemy robić spełniając warunki promocji)
 • dodatkowo jako mały banus, mamy wbudowany w konto moneyback 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Nie będzie to może duża kwota, ale na pewno warto opłacać rachunki tego typu przelewem.
TEST2png

Śledźcie nas również na facebooku i twiterze, bo to na pewno nie koniec świetnych promocji i będzie nam bardzo miło jeśli polecicie Buldoga Finansowego rodzinie i znajomym 🙂

Pozdrawiamy,
Buldog Finansowy

Dodaj komentarz