Bonus 200zł od Pekao za otwarcie Konta Przekorzystnego (+3% na koncie oszczędnościowym)

Kolejna odsłona świetnej zeszłorocznej promocji od Banku Pekao S.A.. Gdzie za założenie Konta Przekorzystnego na selfie i spełnieniu super łatwych warunków otrzymamy 200 zł bonusu. Dodatkowo możemy założyć konto oszczędnościowe gdzie przez 4 miesiące oprocentowanie wyniesie aż 3%.

TEST2png

Aby skorzystać z promocji nie mogliśmy posiadać w banku w 2019 roku rachunków płatniczych, oszczędnościowych lub lokat.
Jest od tej reguły jeden wyjątek, ponieważ jeśli pomiędzy 1.01.2019 a 31.12.2019 posiadaliśmy konto i je zamknęliśmy, ale średnio-miesięczne saldo nie przekroczyło 50 zł to zgodnie z regulaminem możemy wziąć udział w promocji.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Do 31 marca złożymy wniosek o Konto Przekorzystne poprzezdedykowaną stronę promocji
  2. Podczas wnioskowania musimy wyrobić kartę oraz aplikację PeoPay.
  3. Aby otrzymać pełny bonus 200 zł musimy wybrać weryfikację biometryczną jako sposób finalizacji umowy. Aplikacja peopay potrafi być kapryśna na niektórych smartfonach, więc warto w razie czego spróbować skorzystać z innego urządzenia. Jeśli jednak w wyniku jakiegoś błędu technicznego nie będzie w stanie w ten sposób potwierdzić naszej tożsamości to bank daje nam furtkę, aby sfinalizować umowę w oddziale.
  4. Jeżeli jednak nie chcesz korzystać z weryfikacji na selfie tylko od razu wybierzesz tą w oddziale to maksymalny bonus jaki możesz otrzymać wyniesie 100 zł

Jakie są warunki otrzymania promocyjnych 200 zł?

1. 100zł wpadnie jeśli w miesiącu następującym po miesiącu, w którym otworzymy konto (np. jeśli konto otworzymy w styczniu to czas mamy do końca lutego itp):

  • zapewnić jednorazowy wpływ na nowo otwarte konto w wysokości 500 zł. Nie może być to wpłata gotówkowa lub przelew z własny z naszego innego konta w Pekao. Najlepiej po prostu wysłać przelew z naszego konta w innym banku.
  • zalogować się przynajmniej raz do aplikacji PeoPay
  • wykonać jedną transakcję bezgotówkową kartą lub poprzez aplikację PeoPay

2. Aby otrzymać kolejne 100 zł bonusu musimy powyższe czynności wykonać w 3 kolejnych miesiącach (czyli łącznie czterokrotnie) oraz co najważniejsze, jak wspominaliśmy wcześniej, przy zakładaniu konta musimy wybrać weryfikacją biometryczną (na selfie)

 Pierwsza stówka wpadnie na nasze konto do końca drugie miesiąca następującego po dniu przystąpienia do promocji.
 Natomiast drugie 100 zł otrzymamy do 31 lipca.

3% na koncie oszczędnościowym

Jeśli do 31 marca otworzymy także konto oszczędnościowe to przez 4 miesiące otrzymamy oprocentowanie w wysokości 3% dla kwoty do 30 000 zł. Biorąc pod uwagę aktualną sytuację na rynku depozytów to jest to na prawdę bardzo korzystna opcja.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne?

Podstawowe opłaty miesięczne wynoszą 6 zł za konto oraz 3 zł za kartę, ale żeby nie zapłacić tych opłat wystarczy, że raz w miesiącu zapewnimy wpływ na konto min. 500 zł oraz wykonamy jedną transakcję kartą lub poprzez PeoPay, czyli dokładnie to co będziemy robić wypełniając warunki do otrzymania bonusu 🙂

TEST2png

Śledźcie nas, bo to nie koniec świetnych promocji i nie bądźcie samolubni, polećcie Buldoga Finansowego znajomym, niech też zarobią parę złotych do domowego budżetu 😉

Pozdrawiamy,
Buldog Finansowy

Dodaj komentarz