73000 punktów mamBONUS o wartości 200 zł za kartę kredytową BNP Paribas

BNP Paribas wystartował z promocją na kartę kredytową. Za jej wyrobienie oraz spełnienie prostych warunków możemy zgarnąć bony z katalogi mambonus.pl o wartości 200 zł.

Oprócz tego w innych promocjach BNP Paribas za otwarcie konta osobistego możemy zgarnąć:

lub

TEST2png

Oby wziąć udział w promocji, nie możemy posiadać karty kredytowej w BNP Paribas od 1.08.2018. Posiadanie innych produktów banku (takich jak np. konto osobiste) nie wyklucza udziału w promocji.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Należy skorzystać z dedykowanego linku i do 31 marca wypełnić formularz na stronie  podając wymagane dane i zaznaczając wszystkie zgody.
  2. W ciągu maksymalnie kilku dni ( w praktyce trwa to szybciej) skontaktuje się znami pracownik banku w celu przeprowadzenia dalszego procesu wnioskowania o kartę.

Jak otrzymać tytułową premię?

Jedyne co musimy zrobić to w każdym z 4 pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po zawarcia umowę o kartę wydamy 1000 zł oraz zalogujemy się do bankowości GOonline lub GOmobile.

Za spełnienie warunków w każdym miesiącu otrzymamy 15000 punktów mamBONUS o wartości 50 zł. Co daje nam łącznie bonus 200 zł w ciągu 4 miesięcy.

Co ważne żeby transakcje kartą były zakwalifikowane do promocji nie mogą to być żadne wspomagacze obrotu, jak np. doładowania portfeli internetowych, opłacanie rachunków czy przelewy24, tylko standardowe zakupy stacjonarne lub internecie.Za samo otwarcie karty otrzymamy 5000 punktów. Dodatkowo za każdą wydaną złotówkę dostajemy 2 punkty, co daje nam 2000 punktów za wydanie 1000 zł. To sprawia, że w pierwszym miesiącu otrzymamy łącznie nie 15000, a aż 22000. Analogicznie w kolejnych miesiącach będzie to 17000 punktów.

Karta Kredytowa mamBONUS – opłaty

Standardowa opłata za kartę kredytową Mastercard mamBONUS to 9 zł miesięcznie. Aby uniknąć tej opłaty wystarczy, że wydamy miesiecznie 1000 zł (czyli tyle ile musimy wydać przy spełnianiu warunków promocji. Bezpłatnie zrezygnować z karty możemy najwcześniej po upływie 6 miesięcy. Wcześniej będzie nast to kosztować 25 zł

TEST2png

Wypatrujcie kolejnych promocji i dziękujemy za polecanie nas znajomym.

Pozdrawiamy i do następnego razu,
Buldog Finansowy

Dodaj komentarz