350 zł w gotówce od BNP Paribas za założenie Konta Otwartego na Ciebie

Coś się kończy coś się zaczyna. BNP Paribas rusza z kolejną odsłoną promocji na konto osobiste. Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie i oraz spełnienie bardzo prostych warunków możemy zarobić aż 350 zł w postaci przelewu na nasze konto! Najlepsze jest to, że cały proces zakładania konta możemy przeprowadzić bez wychodzenia z konta, ponieważ umowę wraz z kartą przywiezie nam kurier.

Bank standardowo przewiduję tylko 3000 promocyjnych wniosków, więc lepiej nie zostawiać rejestracji na ostatnią chwilę, bo tak wysokiej premii nie było już od dawna.

TEST2png

Okres karencji jest taki sam jak w poprzednich promocjach, czyli jest ona skierowana dla osób nie posiadających konta osobistego w BNP Paribas w ciągu ostatnich 9 miesięcy.

Jak skorzystać z promocji?

 1. Należy skorzystać z dedykowanego linku i do 8 marca zarejestrować na stronie promocji podając wymagane dane i zaznaczając wszystkie zgody.
 2. Żeby uniknąć problemów z prawidłowym wyświetlaniem się wniosku najlepiej, o ile używamy, wyłączmy oprogramowanie blokujące reklamy w przeglądarce (Adblock itp).
 3. Następnie korzystając z wygenerowanego dla nas linku złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i usługami bankowości internetowej (w tym kroku wystarczy zaznaczyć tylko te zgody, które są wymagane, aby przejść dalej)
 4. Na podpisanie umowy będziemy mieli czas do 23 marca 2020.
 5. Umowę podpisujemy elektronicznie przy pomocy unikalnego kodu SMS, przez serwis Autenti
 6. Kartę debetowa zostanie nam dostarczona przez kuriera, musimy jedynie ją aktywować poprzez nadanie Pinu w bankowości internetowej.

Jak otrzymać promocyjne 350zł?

 1.  Pierwsze 100 zł zyskujemy za samo podpisanie umowy, oraz wykonanie w marcu 5 transakcji kartą na dowolną kwotę.                      Pamiętajmy, tak jak w przypadku standardowych promocji bankowych, że powinny to być normalne płatności w sklepach stacjonarnych czy internecie, a nie różnego rodzaje wspomagacze obrotu jak doładowanie portfeli internetowych, płatności rachunków czy wypłaty z bankomatu. PayU i Przelewy24 również odpadają.
 2.  Drugą i ostatnią część bonusu, czyli 250 zł otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w w każdym z dwóch kolejnych miesiącach tj. kwietniu i maju:
  • wykonamy przynajmniej 2 przelewy przez bankowość elektroniczną.  Mogą to być przelewy na nasze konto w innym banku
  • zapewnienie wpływów na łączną kwotę 1000 zł (miesięcznie).  Z pominięciem wpłat gotówkowych.

Termin otrzymanie nagród

Po spełnieniu warunków promocji informację o otrzymaniu nagrody otrzymamy kolejno:
21.04.2020 oraz 22.06.2020. W pierwszej wiadomości otrzymamy instrukcję według, której będziemy musieli, do 26.04.2020, uzupełnić dane potrzebne do odbioru premii.

Same przelewy otrzymamy do 30 kwietnie, a następny do 30 czerwca.

Konto Otwarte na Ciebie – opłatySamo prowadzenie konta jest darmowe. Aby uniknąć opłaty 3 zł miesięcznie za kartę debetową, musimy wykonać nią przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową.I ciach, kolejne parę stówek do kieszenie 🙂 Wypatrujcie kolejnych promocji i dziękujemy za polecanie nas znajomym.Pozdrawiamy,Buldog Finansowy 

Dodaj komentarz