300 zł za darmowe konto osobiste od BNP Paribas!

BNP Paribas przyzwyczaił już nas do regularnych promocji na swoje konta osobiste. Tym razem premia jest naprawdę wysoka i wynosi aż 300 zł, z czego 100 zł w formie kart podarunkowych do Biedronki.
Cały proces zakładania konta możemy przeprowadzić bez wychodzenia z domu, ponieważ swoją tożsamość potwierdzamy online, przez serwis Autenti.

Pula promocyjnych wniosków to standardowe 3000, więc lepiej nie zostawiać rejestracji na ostatnią chwilę.

TEST2png

Promocja skierowana jest do nowych klientów, czyli osób, które nie miały konta osobistego w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy.


Jak skorzystać z promocji?

 1. Należy przejść na stronę promocji i do 9 sierpnia wypełnić i wysłać znajdujący się tam formularz podając wymagane dane i zaznaczając wszystkie zgody.
 2. Żeby uniknąć problemów z prawidłowym wyświetlaniem się wniosku najlepiej, o ile używamy, wyłączmy oprogramowanie blokujące reklamy w przeglądarce (Adblock itp).
 3. Następnie korzystając z wygenerowanego dla nas linku złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i usługami bankowości internetowej (w tym kroku wystarczy zaznaczyć tylko te zgody, które są wymagane, aby przejść dalej)
 4. Na podpisanie umowy oraz aktywowanie karty będziemy mieli czas do 24.08.2020.
 5. Umowę podpisujemy elektronicznie przy pomocy unikalnego kodu SMS, przez serwis Autenti
 6. Kartę debetowa zostanie nam dostarczona przez kuriera, musimy jedynie ją aktywować poprzez nadanie PIN-u w bankowości internetowej.

Jak otrzymać tytułowe 300 zł bonusu?

Warunki, jak zwykle w przypadku promocji BNP Paribas, są bardzo proste.

 1. Pierwszą cześć premii, czyli 50 zł w formie karty podarunkowej do biedronki  otrzymamy za:
 • wykonanie w sierpniu przynajmniej 5 transakcji BLIK      

   2. Drugą cześć premii – 100 zł otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz:

 • wykonanie we wrześniu przynajmniej 5 transakcji BLIK
 • wykonanie we wrześniu przynajmniej 2 płatności Apple Pay lub Google Pay
 • zapewnienie we wrześniu wpływów na konto wysokości co najmniej 500 zł

 3. Kolejna transza i kolejne 100 zł otrzymamy za spełnienie w październiku ty samych warunków co we wrześniu.

 4. Ostatnie 50 zł, w formie kolejnej karty do Biedronki otrzymamy po prostu, za sam fakt posiadania konta w listopadzie oraz grudniu, zakładając, że spełniliśmy poprzednie warunki.


Termin otrzymanie nagród

Po spełnieniu warunków promocji informację o otrzymaniu nagrody otrzymamy kolejno do 21.09.2020, 23.10.2020, 24.11.2020 oraz 01.2021 oraz do 23.10.2020. 

Pamiętajmy, że po pierwszej informacji będziemy musieli uzupełnić dane potrzebne do odbioru nagrody. Wszystko będzie wytłumaczone w mailu. wraz z pierwszą informacją otrzymamy instrukcję, Następnie zgodnie z instrukcję otrzymaną w/w wiadomości do 27.08.2020 musimy uzupełnić dane potrzebne do odbioru premii.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

 • PROWADZENIE KONTA – darmowe
 • KARTA DEBETOWA – darmowa jeśli wykonamy dowolną transakcję bezgotówkową, w przeciwnym wypadku 3 zł
 • BANKOMATY –  darmowe w urządzeniach własnych i Planet Cash, inne w kraju 5 zł od wypłaty.Zaglądajcie do nas częściej i dajdzie znać znajomym, niech też sobie dorobią do domowego budżetu 🙂Buldog Finansowy

Dodaj komentarz