300 zł od BNP Paribas za założenie Konta Otwartego na Ciebie (bez transakcji kartą)

Lutowa odsłona promocji od BNP Paribas za założenie Konta Otwartego na Ciebie. Możemy otrzymać bonus 300 zł, w super prostych warunkach, tym razem bez żadnych transakcji kartą.

Tak jak w poprzednich edycjach organizator przewiduję tylko 3000 promocyjnych wniosków! Lepiej nie zostawiać rejestracji na ostatnią chwilę, bo szkoda byłoby nie skorzystać.

Oprócz tego w innych promocjach BNP Paribas możemy zgarnąć:

TEST2png

Jak w poprzednich promocjach ta też skierowana jest dla nowych klientów czyli osób nie posiadających konta osobistego w BNP Paribas w ciągu ostatnich 9 miesięcy.

Jak skorzystać z promocji?

 1. Należy skorzystać z dedykowanego linku i do 16 lutego zarejestrować na stronie promocji podając wymagane dane i zaznaczając wszystkie zgody.
 2. Żeby uniknąć problemów z prawidłowym wyświetlaniem się wniosku najlepiej, o ile używamy, wyłączmy oprogramowanie blokujące reklamy w przeglądarce (Adblock itp).
 3. Następnie korzystając z wygenerowanego dla nas linku złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i usługami bankowości internetowej (w tym kroku wystarczy zaznaczyć tylko te zgody, które są wymagane, aby przejść dalej)
 4. Na podpisanie umowy będziemy mieli czas do 29 lutego 2020.
 5. Umowę podpisujemy elektronicznie przy pomocy unikalnego kodu SMS.
 6. Kartę debetowa zostanie nam dostarczona przez kuriera, musimy jedynie ją aktywować poprzez nadanie Pinu w bankowości internetowej

Jak otrzymać promocyjne 300zł?

Bonus rozbity jest na trzy części.

 1.  Pierwsze 50 zł zyskujemy za samo podpisanie umowy
 2.  Kolejny bonus, tym razem 150 zł otrzymamy za:
 • zapewnienie w marcu wpływów w wysokości min. 1000zł (zgodnie regulaminem akceptowane są wszystkie wpływy na konto, za wyjątkiem wpłat gotówkowych) najłatwiej po prostu przelać tą kwotę ze swojego konta w innym banku 🙂
 • wykonanie w marcu 4 przelewów w bankowości internetowej lub mobilnej 

  3. Trzecia część premii, czyli 100 zł, otrzymamy za spełnienie w kwietniu i maju tych samch warunków co w marcu. Czyli w każdym z tych miesięcy:

 • zapewnienie wpływów na konto min. 1000 zł
 • wykonanie min. 4 przelewów

Termin otrzymanie nagród

Po spełnieniu warunków promocji informację o otrzymaniu nagrody otrzymamy kolejno:

 • pierwszej do 20.03
 • drugiej do 20.04
 • trzeciej do 20.06

W pierwszym mailu otrzymamy instrukcję przy pomocy, której uzupełnimy dane do odbioru premii na stronie promocji. Będziemy mieli na to czas do 25.03.2020

Nagrody w formie przelewów na konto otrzymamy kolejno 30 marca, 30 kwietnia oraz 30 czerwca

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Samo prowadzenie konta jest darmowe. Aby uniknąć opłaty 3zł miesięcznie za kartę debetową, musimy wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową.

TEST2png

Wypatrujcie kolejnych promocji i dziękujemy za polecanie nas znajomym.

Pozdrawiamy i do następnego razu,
Buldog Finansowy

Dodaj komentarz