300 zł do Biedronki od BNP Paribas za założenie Konta Otwartego na Ciebie

BNP Paribas startuje z kolejną promocją. Tym razem mamy okazję otrzymać 300 zł do wydania w sklepach Biedronka. Tak jak w poprzednich edycjach organizator przewiduję tylko 3000 promocyjnych wniosków!
Cały czas w innych promocjach Banku możemy otrzymać:

TEST2png

Jak w poprzednich promocjach ta też skierowana jest dla nowych klientów czyli osób nie posiadających konta osobistego w BNP Paribas w ciągu ostatnich 9 miesięcy.

Jak skorzystać z promocji?

 1. Należy skorzystać z dedykowanego linku i do 19 lutego zarejestrować na stronie promocji podając wymagane dane i zaznaczając wszystkie zgody.
 2. Żeby uniknąć problemów z prawidłowym wyświetlaniem się wniosku najlepiej, o ile używamy, wyłączmy oprogramowanie blokujące reklamy w przeglądarce (Adblock itp).
 3. Następnie korzystając z wygenerowanego dla nas linku złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i usługami bankowości internetowej (w tym kroku wystarczy zaznaczyć tylko te zgody, które są wymagane, aby przejść dalej)
 4. Na podpisanie umowy będziemy mieli czas do 21 lutego 2020.
 5. Umowę podpisujemy elektronicznie przy pomocy unikalnego kodu SMS.
 6. Kartę debetowa zostanie nam dostarczona przez kuriera, musimy jedynie ją aktywować poprzez nadanie Pinu w bankowości internetowej

Jak otrzymać promocyjne 300zł?

Bonus rozbity jest na trzy części.

 1.  Pierwsze 50zł zł w formie e-kodu do Biedronki zyskujemy za samo podpisanie umowy
 2.  Drugi e-kod, tym razem o wartości 150zł otrzymamy za:
 • zapewnienie wpływów w wysokości min. 1000zł zarówno w marcu, jak i kwietniu (zgodnie regulaminem akceptowane są wszystkie wpływy na konto, za wyjątkiem wpłat gotówkowych) najłatwiej po prostu przelać tą kwotę ze swojego konta w innym banku 🙂
 • wykonanie transakcji kartą łącznie na min. 300zł zarówno w marcu, jak i kwietniu. Ważne żeby były to normalne płatności za zakupy (także internetowe), ponieważ wszelkie wspomagacze w postaci doładowań portfeli internetowych, a także szybkie przelewy typu: PayU czy Przelewy24, nie są dozwolone.

  3. Trzeci, ostatni,  e-kod w wysokości 100 zł otrzymamy za spełnienie tych samych warunków  co w marcu i kwietniu, czyli:

 • zapewnienie wpływów na konto min. 1000 zł
 • wykonanie transakcji kartą łącznie na min. 300 zł

Termin otrzymanie nagród

Po spełnieniu warunków promocji informację o otrzymaniu nagrody otrzymamy kolejno:

 • pierwszej do 24.04
 • drugiej do 25.05
 • trzeciej do 24.06

a same nagrody otrzymamy SMS-em do końca każdego miesiąca.

Żeby skorzystać z e-kodów wystarczy podać otrzymany kod przy kasie. Zapewniam, że obsługa

będzie na pewno wiedzieć o co chodzi 🙂

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Samo prowadzenie konta jest darmowe. Aby uniknąć opłaty 3zł miesięcznie za kartę debetową, musimy wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową.

TEST2png

Wypatrujcie kolejnych promocji i dziękujemy za polecanie nas znajomym.

Pozdrawiamy i do następnego razu,
Buldog Finansowy 

Dodaj komentarz