250 zł od Santander Bank Polska za konto osobiste i 50 zł za konto dla dziecka.

W październiku Santander Bank Polska daje nam szansą na otrzymanie 250 zł za założenie Konta Jakie Chcę, do tego 50 zł, jeśli zdecydujemy się na konto dla naszego dziecka. Ciągle mamy możliwość skorzystania z oprocentowanej 1,5% w skali roku Lokaty Mobilnej oraz zwrotu za opłacanie rachunków w wysokości 1%.

TEST2png

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie miały konta osobistego w Santander Bank Polska w ciągu ostatniego roku, a dokładnie od 1.09.2019.
Osoby, które już kiedyś korzystały z bonusu za otwarcie konta również nie mogą wziąć udziału w tej akcji. Na pocieszenie dodamy, że posiadanie innych produktów banku takich jak kredyty, karty kredytowe czy konta walutowe lub firmowe nie wykluczają nas z możliwości wzięcia udziału w promocji 🙂


Jak skorzystać z promocji?

 1. Na początek musimy przejść na  stronę banku  i za jej pośrednictwem do 30.10.2020 złożyć wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę lub jeśli mamy mniej niż 26 to Konta Jakie Chcę dla młodych, tutaj.
 2. Mimo, że regulamin z góry nam tego nie nakazuję to warto wziąć również kartę debetową do konta. Wypełniając warunki promocji i tak nie zapłacimy za nią ani złotówki, a znacznie ułatwi nam zdobycie bonusu.
 3. W tym miejscu należy wpisać też kod polecający, aby otrzymać 50 zł z tytułowych 250 zł, ale więcej o tym za chwilę. Możecie wpisać nasz, znajdujący się poniżej lub dowolny inny, jeśli takim dysponujecie.     1001894628
 4. Będziemy musieli zaznaczać wszystkie wymagane zgody marketingowe. Po zdobyciu bonusy zawsze będziemy mogli z nich zrezygnować 🙂
 5. Żeby uniknąć problemów z prawidłowym wyświetlaniem się wniosku najlepiej, o ile używamy, wyłączmy oprogramowanie blokujące reklamy w przeglądarce (Adblock itp).
 6. Po złożeniu wniosku mamy czas do 15.11.2020 na zawarcie umowy o konto, a żeby to zrobić nie trzeba będzie nawet wychodzić z domu, bo całość odbędzie się za pośrednictwem kuriera, który potwierdzi nasza tożsamość i dostarczy wymagane dokumenty.

Jak otrzymać tytułowe 250 zł bonusu?

Warunki jakie należy spełnić są bardzo proste i nie musimy robić nic poza normalnym korzystaniem z konta.

 1. Pierwsze 50 zł w ramach programu poleceń otrzymamy po wpisaniu, przy składaniu wniosku, kodu polecającego „1001894628”,  lub np. kodu znajomego lub kogoś z rodziny. Musimy również wykonać transakcję kartą lub BLIK-iem na kwotę min. 300 zł do końca miesiąca następującego po otwarciu konta. Trzeba mieć na uwadze, że minimum jedna transakcja MUSI być przy użyciu BLIK-a.
 2. Właściwą premię, czyli 200 zł w gotówce zgarniemy, jeśli w każdym z trzech miesięcy po otwarciu konta (możemy zacząć już w miesiącu otwarcia lub od kolejnego):

  - zapewnimy wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł
  - wykonamy przynajmniej 5 transakcji kartą debetową lub BLIK-iem
  - zalogujemy się do aplikacji mobilnej Santander Mobile


Termin otrzymanie nagród

Po spełnieniu warunków promocji bonus wpłynie na nasze konto maksymalnie do 15.02.2021, z kolei premia za kod polecający wpadnie w kolejnym miesiącu po wydaniu tych wymaganych 300 zł.

1,5% ma lokacie

Po założeniu konta będziemy mieli możliwość skorzystania z promocyjnej Lokaty Mobilnej, której oprocentowanie wynosi 1,5% przez okres 4 miesięcy, a jej wysokość może wynieść maksymalnie 20000. Taką lokatę możemy założyć tylko jednokrotnie, a sam proces przeprowadzić, jak sama nazwa wskazuję, przez aplikację mobilną.


50 zł za konto dla dziecka 

Jeśli spełnimy warunki powyższej promocji to dodatkowo możemy otrzymać 50 zł za założenie konta naszemu dziecku.

 Jedyne co musimy zrobić to do 5.11.2020 złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę dla dziecka przez Wideo-doradcę. Pamiętajmy tylko o zgodach marketingowych!Bonus dostaniemy do 15 marca,

Bezpłatne przelewy natychmiastowe!

W ramach konta Jakie Chcę możemy korzystać z nielimitowanych i darmowych przelewów natychmiastowych.


Zwrot za płatności rachunków!

Świetną usługą wbudowaną w Konto Jakie Chcę, jest zwrotu za płacone przez nas rachunki. Wystarczy płacić je za pośrednictwem specjalnego typu przelewu, żeby otrzymać moneyback w wysokości 1% zapłaconej kwoty. Nie są to może oszałamiające kwoty, ale rachunki płacimy tak czy inaczej, więc czemu by nie dostać zwrotu „na waciki” 🙂

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Uwaga z początkiem grudnia wchodzi nowa tabela opłat i prowizji, gdzie potencjalne opłaty mogą być wyższe, ale można ich uniknąć w dużo prostszy sposób niż dotychczas.
Tak będzie do końca listopada:

 • PROWADZENIE KONTA – DARMOWE, niezależnie czy korzystamy z niego czy nie
 • KARTA DEBETOWA – tutaj mamy dwie opcję do wyboru, możemy wybrać stałą opłatę 3 zł miesiąc niezależnie od naszej aktywności lub opcję z opłatą 5 zł, ale z kolei w tym wypadku możemy jej uniknąć wykonując 5 transakcji bezgotówkowych.
 • BANKOMATY – wypłaty z urządzeń banku oraz za pośrednictwem BLIK są darmowe, za korzystanie z obcych bankomatów zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę

A od grudnia, jeśli nadal nie chcemy płacić  to musimy zapewnić wpływ na konto w wysokości 500 zł i wykonanie jednej transakcji kartą lub Blikiem, jeśli tego nie zrobimy to zapłacimy odpowiednio 6 zł za konto i 8zł za kartę.
Dzięki, że wpadliście i do następnej okazji 🙂Buldog Finansowy

PRZYDATNE DOKUMENTY:
REGULAMIN PROMOCJI
REGULAMIN PROGRAMU POLECEŃTABELA OPŁAT I PROWIZJI

Dodaj komentarz