250 zł na paliwo lub 150 zł w gotówce od BNP Paribas za konto osobiste!

Wystartowała ciekawa promocja od BNP Paribas, w której możemy wybrać czy wolimy otrzymać 250 zł na karcie paliwowej Orlen czy 150 zł w gotówce 🙂 Cały proces zakładania konta możemy przeprowadzić bez wychodzenia z domu, ponieważ swoją tożsamość potwierdzamy online, przez serwis Autenti.

Standardowo dla tego banku, pula promocyjnych wniosków to tylko 3000, więc lepiej nie zostawiać rejestracji na ostatnią chwilę.

TEST2png

Promocja skierowana jest do nowych klientów, czyli osób, które nie miały konta osobistego w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Jak skorzystać z promocji?

 1. Należy przejść na stronę promocji i do 30 czerwca 2020 zarejestrować podając wymagane dane i zaznaczając wszystkie zgody. W tym miejscu należy wybrać nagrodę o jaką będziemy się starać (decyzji nie będziemy mogli później zmienić)
 2. Żeby uniknąć problemów z prawidłowym wyświetlaniem się wniosku najlepiej, o ile używamy, wyłączmy oprogramowanie blokujące reklamy w przeglądarce (Adblock itp).
 3. Następnie korzystając z wygenerowanego dla nas linku złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i usługami bankowości internetowej (w tym kroku wystarczy zaznaczyć tylko te zgody, które są wymagane, aby przejść dalej)
 4. Na podpisanie umowy oraz aktywowanie karty będziemy mieli czas do 15 lipca 2020.
 5. Umowę podpisujemy elektronicznie przy pomocy unikalnego kodu SMS, przez serwis Autenti
 6. Kartę debetowa zostanie nam dostarczona przez kuriera, musimy jedynie ją aktywować poprzez nadanie PIN-u w bankowości internetowej.

Jak otrzymać 250 zł do wydania na stacjach Orlen?

 1. Zarówno w lipcu, jak i w sierpniu musimy:
 • zapewnić wpływy na konto w kwocie przynajmniej 1000 zł
 • wykonać przynajmniej 5 przelewów z konta osobistego za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej
 • wykonać przynajmniej 5 transakcji BLIK

A jeśli wybraliśmy wariant ze 150 zł w gotówce?

W tym przypadku warunki są jeszcze prostsze, a tytułowa premia została podzielona na dwie części.

 1. Żeby otrzymać pierwsze 75 zł musimy w LIPCU:
 • wykonać przynajmniej 3 przelewy z konta osobistego za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej
 • wykonać przynajmniej 3 transakcje BLIK

   2. Kolejne 75 zł zdobędziemy wykonując w SIERPNIU:

 • wykonać przynajmniej 3 przelewy z konta osobistego za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej
 • zapewnić wpływy na konto w kwocie przynajmniej 1000 zł 

Termin otrzymanie nagród

Po spełnieniu warunków promocji informację o otrzymaniu gotówki otrzymamy do 21.08.2020 oraz do 24.09.2020. Zgodnie z instrukcję otrzymaną w/w wiadomości do 26.08.2020 musimy uzupełnić dane potrzebne do odbioru premii.

Przelew z nagrodami wpłyną na nasze konto odpowiednie do końca sierpnia oraz września.Natomiast przy wyborzu wariant z kartą Orlen informację o przyznaniu nagrody otrzymamy do 24 września. Następnie do 29 września musimy zgodnie z instrukcją w mailu uzupełnić dane na stronie promocji. Sama karta paliwowa zostanie wysłana do końca września 🙂

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Samo prowadzenie konta jest darmowe. Aby uniknąć opłaty 3 zł miesięcznie za kartę debetową, musimy wykonać nią przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową. Tankowanie o wartości 250 zł za darmo? Czemu nie 😀 
Dzięki, że wpadliście i do następnej okazji :)Buldog Finansowy

Dodaj komentarz