200 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego od Pekao bez wychodzenia z domu! 2,5% na koncie oszczędnościowym #zostańwdomu

Kolejna odsłona świetnej zeszłorocznej promocji od Banku Pekao S.A..
Bez wychodzenia z domu możemy zgarnąć 200 zł premii dzięki temu, że bank umożliwia nam założenie konta na selfie 🙂 Oprócz tego przez 4 miesiące otrzymamy na koncie oszczędnościowym oprocentowanie w wysokości 2,5%!

TEST2png

Aby skorzystać z promocji nie mogliśmy posiadać w banku od 1.01.2019 do 1.03.2020 rachunków płatniczych, oszczędnościowych lub lokat.
Jest od tej reguły jeden wyjątek, jeśli w tym okresie posiadaliśmy konto i je zamknęliśmy, ale średnio-miesięczne saldo nie przekroczyło 50 zł to zgodnie z regulaminem możemy wziąć udział w promocji.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Do 20.05.2020 mamy czas na złożenie wniosku o Konto Przekorzystne poprzezdedykowaną stronę promocji
  2. Podczas wnioskowania musimy wyrobić kartę oraz aplikację na smartfona PeoPay.
  3. Aby otrzymać pełny bonus 200 zł musimy wybrać weryfikację biometryczną (na selfie) jako sposób finalizacji umowy
  4.  Aplikacja Peopay potrafi być kapryśna na niektórych smartfonach, więc warto w razie czego spróbować skorzystać z innego urządzenia. Jeśli jednak w wyniku jakiegoś błędu technicznego nie będzie w stanie w ten sposób potwierdzić naszej tożsamości to bank daje nam furtkę, aby sfinalizować umowę w oddziale.
  5. Jeżeli jednak nie chcesz korzystać z weryfikacji na selfie tylko od razu wybierzesz tą w oddziale to maksymalny bonus jaki możesz otrzymać wyniesie 100 zł

Jakie są warunki otrzymania promocyjnych 200 zł?

1. Pierwsze 100 zł zgarniemy jeśli do końca w miesiącu następującego po miesiącu, w którym otworzymy konto:

  • zapewnimy jednorazowy wpływ na nowo otwarte konto w wysokości 500 zł. Nie może być to wpłata gotówkowa lub przelew z własny z naszego innego konta w Pekao. Najlepiej po prostu wysłać przelew z naszego konta w innym banku.
  • zalogujemy się przynajmniej raz do aplikacji PeoPay
  • wykonamy jedną transakcję bezgotówkową kartą lub poprzez aplikację PeoPay

2. Druga częśc premii, czyli kolejne 100 zł, otrzymamy wykonując powyższe czynności w każdym z trzech kolejnych miesięcy. Co daje nam łącznie 4 miesiące przez, które musimy spełniać warunku promocji. 
Jak wspominaliśmy wcześniej, przy zakładaniu konta musimy wybrać weryfikacją biometryczną (na selfie) inaczej nie będziemy mieli możliwości ubiegania się u drugi bonus.

 Pierwsza stówka wpadnie na nasze konto do końca drugiego miesiąca następującego po dniu przystąpienia do promocji.
 Natomiast zgodnie z regulaminem drugie 100 zł otrzymamy do 30 sierpnia.

2,5% na koncie oszczędnościowym

Jeśli do 20.05.2020 otworzymy, także konto oszczędnościowe to przez 4 miesiące otrzymamy oprocentowanie w wysokości 2,5% dla kwoty do 30 000 zł. Biorąc pod uwagę aktualną sytuację na rynku depozytów to jest to na prawdę bardzo korzystna opcja.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne?

Podstawowe opłaty miesięczne wynoszą 6 zł za konto oraz 3 zł za kartę, ale żeby nie zapłacić tych opłat wystarczy, że raz w miesiącu zapewnimy wpływ na konto min. 500 zł oraz wykonamy jedną transakcję kartą lub poprzez PeoPay, czyli dokładnie to co będziemy robić wypełniając warunki do otrzymania bonusu 🙂 

TEST2png

Jak widzicie banki dają nam coraz więcej możliwości otwierania rachunków i kart przez internet, dzięki czemu możemy bezpiecznie siedzieć w domu i nadal zgarniać premie i bonusy 🙂
#zostańwdomu

3majcie się w tych niełatwych czasach,
Buldog Finansowy

Dodaj komentarz