200 zł od BNP Paribas w majowej promocji na konto

BNP Paribas właśnie ruszył z kolejną kampanią promocyjną. W ramach „Majowej premii” możemy otrzymać 200 zł za otwarcie online konta osobistego i wykonanie 8 transakcji bezgotówkowych.Cały proces zakładania konta możemy przeprowadzić bez wychodzenia z domu, ponieważ swoją tożsamość potwierdzamy online, przez serwis Autenti.

Pula promocyjnych wniosków to tylko 3000, więc lepiej nie zostawiać rejestracji na ostatnią chwilę.

TEST2png

Promocja skierowana jest do nowych klientów, czyli osób, które nie miały konta osobistego w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Jak skorzystać z promocji?

 1. Należy skorzystać z dedykowanego linku i do 17 maja zarejestrować na stronie promocji podając wymagane dane i zaznaczając wszystkie zgody.
 2. Żeby uniknąć problemów z prawidłowym wyświetlaniem się wniosku najlepiej, o ile używamy, wyłączmy oprogramowanie blokujące reklamy w przeglądarce (Adblock itp).
 3. Następnie korzystając z wygenerowanego dla nas linku złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i usługami bankowości internetowej (w tym kroku wystarczy zaznaczyć tylko te zgody, które są wymagane, aby przejść dalej)
 4. Na podpisanie umowy oraz aktywowanie karty będziemy mieli czas do 5. czerwca 2020.
 5. Umowę podpisujemy elektronicznie przy pomocy unikalnego kodu SMS, przez serwis Autenti
 6. Kartę debetowa zostanie nam dostarczona przez kuriera, musimy jedynie ją aktywować poprzez nadanie PIN-u w bankowości internetowej.

Jak otrzymać tytułowe 200 zł bonusu?

Warunki, jak zwykle w przypadku promocji BNP Paribas, są bardzo proste.

 1. Pierwszą cześć premii, czyli 100 zł otrzymamy za
  •  samo podpisanie umowy
  • zapewnienie wpływów na konto w czerwcu na kwotę przynajmniej 1000 zł
  • wykonanie w czerwcu przynajmniej 4 transakcji bezgotówkowych
 • Pamiętajmy, tak jak w przypadku standardowych promocji bankowych, że powinny to być normalne płatności w sklepach stacjonarnych czy Internecie, a nie różnego rodzaje wspomagacze obrotu jak doładowanie portfeli internetowych, płatności rachunków czy wypłaty z bankomatu. PayU i Przelewy24 również odpadają.

 2. Drugą cześć premii, czyli kolejna „stówka” zasili nasze konto jeśli:  

 • zapewnienie wpływy na konto w lipcu na kwotę przynajmniej 1000 zł
 • wykonamy w lipcu przynajmniej 4 transakcje BLIK 

Termin otrzymanie nagród

Po spełnieniu warunków promocji informację o otrzymaniu nagrody otrzymamy do 19.07.2020 oraz do 24.08.2020. Następnie zgodnie z instrukcję otrzymaną w/w wiadomości do 25.07.2020 musimy uzupełnić dane potrzebne do odbioru premii.

Przelew z nagrodami wpłyną na nasze konto odpowiednie do końca lipca oraz sierpnia

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Samo prowadzenie konta jest darmowe. Aby uniknąć opłaty 3 zł miesięcznie za kartę debetową, musimy wykonać nią przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową.Dzięki, że wpadliście i do następnej okazji :)Buldog Finansowy 

Dodaj komentarz