200 zł i darmowe e-konsultacje lekarskie za założenie Konta Select w Santander Banku

W aktualnych promocjach Santander Bank Polska na konta osobiste, mamy, poza najczęściej wybieranymKoncie Jakie Chcę, możliwość otrzymania premii również za otwarcie Konto Select. Mimo, że w zamyśle jest ono skierowane do klientów zamożnych to stosunkowo łatwo można uzyskać jego darmowe prowadzenie korzystając ze wszystkich dodatków i benefitów jakie się z nim wiążą. Należą do nich między innym darmowe e-konsultacje lekarskie, darmowy rachunek maklerski VIP czy brak opłat za wypłaty z bankomatów w kraju i zagranicą.

TEST2png

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie miały konta osobistego w Santander Bank Polska w ciągu ostatniego roku, a dokładnie od 1.07.2019.
Osoby, które już kiedyś korzystały z bonusu za otwarcie konta również nie mogą wziąć udziału w tej akcji. Na pocieszenie dodamy, że posiadanie innych produktów banku takich jak kredyty, karty kredytowe czy konta walutowe lub firmowe nie wykluczają nas z możliwości wzięcia udziału w promocji 🙂


Jak skorzystać z promocji?

 1. Na początek musimy przejść na stronę banku i za jej pośrednictwem do 14.08.2020 złożyć wniosek o otwarcie konta Select
 2. Mimo, że regulamin z góry nam tego nie nakazuję to warto wziąć również kartę debetową do konta. Wypełniając warunki promocji i tak nie zapłacimy za nią ani złotówki, a znacznie ułatwi nam zdobycie bonusu.
 3. W tym miejscu należy wpisać też kod polecający, aby otrzymać 50 zł z tytułowych 200 zł, ale więcej o tym za chwilę. Możecie wpisać ten poniżej lub dowolny inny, jeśli takim dysponujecie.     1001894628
 4. Będziemy musieli zaznaczać wszystkie wymagane zgody marketingowe. Po zdobyciu bonusy zawsze będziemy mogli z nich zrezygnować 🙂
 5. Żeby uniknąć problemów z prawidłowym wyświetlaniem się wniosku najlepiej, o ile używamy, wyłączmy oprogramowanie blokujące reklamy w przeglądarce (Adblock itp).
 6. Po złożeniu wniosku mamy czas do 31.08.2020 na zawarcie umowy o konto, a żeby to zrobić nie trzeba będzie nawet wychodzić z domu, bo całość odbędzie się za pośrednictwem kuriera, który potwierdzi nasza tożsamość i dostarczy wymagane dokumenty.

Jak otrzymać tytułowe 200 zł bonusu?

Warunki jakie należy spełnić są bardzo proste i nie musimy robić nic poza normalnym korzystaniem z konta.

 1. Pierwsze 50 zł w ramach programu poleceń otrzymamy po wpisaniu, przy składaniu wniosku, kodu polecającego „1001894628”, np. kodu znajomego lub kogoś z rodziny. Musimy również wykonać transakcję kartą lub BLIK-iem na kwotę min. 300 zł do końca miesiąca następującego po otwarciu konta. Trzeba mieć na uwadze, że minimum jedna transakcja MUSI być przy użyciu BLIK-a.
 2. Ten większy kawałek tortu, czyli 150 zł zgarniemy, jeśli w każdym z trzech miesięcy po otwarciu konta (możemy zacząć już w miesiącu otwarcia lub od kolejnego):

  - zapewnimy wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł
  - wykonamy przynajmniej 5 transakcji kartą debetową lub BLIK-iem
  - zalogujemy się do aplikacji mobilnej Santander Mobile


Termin otrzymanie nagród

Po spełnieniu warunków promocji bonus wpłynie na nasze konto maksymalnie do 15.12.2020, z kolei premia za kod polecający wpadnie w kolejnym miesiącu po wydaniu tych 300 zł.

Bezpłatne e-konsultacje lekarskie

Do 31 stycznia 2021 roku będzie możliwość korzystania z darmowych e-konsultacji medycznych w Telemedi.co.
W tym konretnym przypadku bank zastrzega sobie udział w promocji tylko dla pierwszych 500 osób. Więc nie ma co zostawiać otwarcia konta na ostatnia chwilę.


DODATKOWE BENEFITY:

 • status klienta VIP
 •  osobisty doradca Select w oddziale i telefonicznie
 • bezpłatny rachunek maklerski VIP
 • usługę CyberRescu
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w kraju i zagranicą
 • nielimitowane przelewy natychmiastowe
 • i sporo innych 🙂

Konto Select – opłaty

Za prowadznie konta nie zapłacimy ani złotówki jeśli zapewnimy miesięczne wpływy na konto w wysokości co najmniej 10 000 zł, w przeciwnym wypadku koszt obsługi konta wyniesie 30 zł miesięcznie. Jeśli dysponujemy oszczędnościami w podobnej kwocie to wystarczy, że raz w miesiącu przelejemy je na konto Select, żeby bezpłatnie korzystać ze wszystkich udogodnień, które daje na konto Vip.Dzięki, że wpadliście i do następnej okazji 🙂Buldog Finansowy

Dodaj komentarz