200 zł bonusu od Banku Millennium za założenie Konta 360°

W Banku Millennium po raz kolejny mamy okazję otrzymania łatwego bonusu 200 zł za konta 360°. Dzięki nowej funkcjonalności możemy otworzyć jekonto całkowicie zdalnie „na selfie” lub tradycyjnie, ale również bez wychodzenia z domu, podpisać umowę dostarczoną przez kuriera 🙂

TEST2png

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, którzy na dzień rozpoczęcia promocji: nie posiadali żadnego produktu finansowego w Banku Millennium, nie są w trakcie wnioskowania o taki produkt oraz nie brali udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości.

Jak skorzystać z promocji?

 1. Do 22.06.2020 za pośrednictwem strony promocji wnioskujemy o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową, zaznaczając wymagane zgody.
  • jeśli chcemy skorzystać z opcji zakładania konto online „na selfie” będziemy musieli wejść na strony promocji  korzystając ze smartfona lub tabletu. W tym wypadku będzie wymagane zrobienie zdjęcia twarzy oraz dowodu, ale spokojnie, formularz przeprowadzi was przez cały proces krok po kroku.
  • drugą opcją jest wybranie dostarczenia umowy przez kuriera i w tym przypadku wniosek możemy wypełnić również na komputerze.
 2. Najlepiej wyłączmy oprogramowanie blokujące reklamy w przeglądarce (Adblock) żebyśmy nie mieli problemu z prawidłowym wyświetlaniem wniosku
 3. Czas na zawarcie umowy o konto mamy również do 22.06.2020.

Jak otrzymać promocyjne 200 zł?

Warunki są bardzo prosto wystarczy, że:

 1. do 30 wrześnie 2020 aktywujemy aplikację mobilną banku.
 2. w lipcu, sierpniu oraz wrześniu (w każdym z tych miesięcy):
  •  zapewnimy wpływy na rachunek w wysokości co najmniej 1000 zł (najlepiej przeleć środki ze swojego konta w innym banku)
  • wykonamy min. jedną transakcję kartą debetową lub Blikiem

Wykonując powyższe czynności nie tylko wypełnimy warunki promocji, ale także zapewnić sobie bezpłatne prowadzenie konta w tych miesiacach 🙂

Tytułowa premia w postaci przelewu na 200 zł trafi do nas do 20.10.2020, oczywiście pod warunkiem, że do tego czasu nie zrezygnujemy z posiadania konta.

Ile kosztuje Konto 360°

Jeśli zdecydujemy się zatrzymać konto po odebraniu premii warto pamiętać i wpływie min. 1000zł miesięcznie oraz transakcji kartą/blikiem, ponieważ dzięki temu nie zapłacimy za prowadzenie konta oraz kartę ani złotówki.

Jeśli jednak nie spełnimy tych warunków bezpłatności to musimy liczyć się z opłatą za obsługę konta i karty debetowej w wysokości 15 zł/m-c. 

Podczas zakładania konta mamy możliwość skorzystania z pakietu „Bezpieczna Karta”, które w pierwszym miesiacu jest bezpłatny, natomiast w kolejnych kosztuje 3,99 zł/m-c. Jeśli nie zamierzamy z niego korzystać to najlepiej w ogóle go nie włączajmy, albo przynajmniej pamiętajmy o zrezygnowaniu z niego przed upływem pierwszego miesiąca. 🙂

TEST2png

Dzięki za odwiedziny i widzimy się nie długo! 🙂

Pozdrawiamy,
Buldog Finansowy

Dodaj komentarz