150 zł za założenie konta osobistego od Banku Pekao S.A!

Wystartowała kolejna edycja promocji Banku Pekao S.A. na konto osobiste. Tym razem możemy otrzymać 100 zł premii na start oraz 50 zł w punktach programu Mastercard Bezcenne Chwila. Dodatkowo mozemy skorzystać z ofert konta oszczędnościowego z niezłym, jak na obecne czasy oprocentowaniem 2%. Jakby tego było mało ciągle możemy zgarnąć 50 zł za założenie konta naszemu dziecku, ale o tym więcej przeczytasz w poprzednim wpisie.

TEST2png

Promocja skierowana jest do nowych klientów, czyli takich którzy nie posiadali konta osobistego w Pekao S.A. w ciągu ostatniego rok, a dokładnie między 1.01.2019, a 30.06.2020.

Dla obecnych klientów czeka jedynie 50 zł za konto dla dziecka oraz oferta konta oszczędnościowego.


Jak założyć konto i skorzystać z bonusu na start?

Żeby uniknąć problemów z prawidłowym wyświetlaniem się wniosku najlepiej, o ile używamy, wyłączmy oprogramowanie blokujące reklamy w przeglądarce (Adblock itp).

  • Do 30.09.2020 musimy, za pośrednictwem dedykowanej strony promocji, złożyć wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową
  • Jako sposób zawarcia umowy musimy wybrać weryfikację biometryczną, czyli po prostu zdalną przez selfie. Dzięki temu wizyta w oddziale nie będzie konieczna i cały proces przeprowadzimy on-line. (gdyby jednak z przyczyn technicznych otrzymalibyśmy odmowę zawarcia umowy w taki sposób to bank daje nam możliwość sfinalizowania wniosku w oddziale)

100 zł bonusu na start

Aby otrzymać pierwszą możliwą premię  oprócz samego załozenia konta będziemy musieli zainstalować w smarfonie aplikację PeoPay i spełnić następujące warunki w 4 kolejnych miesiącach, licząc od miesiąca otwarcia konta lub kolejnego( w zależności jak nam wygodnie):

  • Zapewnienie wpływu na konto w wysokości przynajmniej 500 zł (nie może być to wpłata gotówkowa więc najłatwiej przelać sobie po prostu pieniądze z konta w innym banku.
  • Wykonanie jednej płatności kartą lub BLIK-iem (przez aplikację PeoPay), na dowolną kwotę
  • Zalogowanie się do aplikaci PeoPay

Pamiętajmy, że wszystkie te warunki musimy spełnić w każdym miesiącu.
Premia wpłynie na Twoje konto do 28.02.2021.r


50 zł za rejestracją w Mastercard Bezcenne Chwile

Po zarejestrowaniu karty Mastercard wydanej do rachunku na stronie programu Bezcenne Chwile – bezcennechwile.pl lub przez bankowość internetową dostaniemy 3400 punktów, wartych 50 zł, które będziemy mogli wymienić na nagrody.Pierwsze 1000 otrzymamy za samą rejestrację, a kolejne 2400 za zalogowanie się do aplikacji PeoPay


2% na koncie oszczędnościowym

Wraz założeniem konta skorzystać przez 4 miesiące z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, które wyniesie 2% do kwoty 20000 zł


100 zł za polecenie konta znajomemu

Nie wspomnieliśmy my jeszcze o jednym 🙂 Po zapisaniu się do programu poleceń, możemy zachęcić znajomych do założenia konta z naszego polecenia i za każdą osobę, która to zrobi zgarniemy „stówkę”.


Czy Konto Przekorzystne jest darmowe?

  • PROWADZENIE KONTA oraz KARTA DEBETOWA – darmowe po zapewnieniu wpływów na konto min. 500 zł oraz wykonanie transakcji kartą lub PeoPay w przeciwnym razie 6 zł konto i 3zł karta.
  • BANKOMATY – darmowe w urządzeniach własnych, oraz jeśli spełniliśmy warunki darmowości konta (wpływy 500 zł i transakcja kartą) dwie darmowe wypłaty z dowolnych obcych. Jeśli chcielibyśmy dokonać większej ilości wypłat w innych bankomatach niż te banku to zapłacimy 2% kwoty wypłaty 

Jak założymy konto dziecku i polecimy konto znajememu to to kumulacja bonusów może wynieść grubo ponad 300 zł 🙂

TEST2png

Dzięki za odwiedziny i do następnej promocji 🙂

Buldog Finansowy

Dodaj komentarz