1000 zł dla firm za założenie Konta Przekorzystnego Biznes od Pekao S.A.

Świetna oferta dla firm. Banku Pekao S.A. daje nam okazję zgarnąć nawet 1000 zł premii za założenie Konta Przekorzystnego Biznes przez internet i spełnienie kilku warunków. Do tego terminal płatniczy nawet na 18 miesięcy za darmo.

TEST2png

Do kogo skierowana jest promocja?

Z oferty mogą skorzystać firmy, które nie miały rachunku firmowego w banku Pekao S.A. w ciągu ostatniego roku, a dokładnie od 1 kwietnia 2019. 


Jak skorzystać z promocji i zyskać nawet 1000 zł?

 1. Należy skorzystać z dedykowaną stronę promocji  i do 30.06.2020 złożyć wniosek o Konto Przekorzystne Biznes, bankowość elektroniczną Pekao24 dla firm oraz kartę debetową. 
 2. Zgodnie z regulaminem umowę należy podpisać przez Internet, gdyby jednak system informatyczny odrzucił nasz wniosek z jakiegoś powodu to Bank daje nam furtkę do podpisania umowy stacjonarnie w oddziale.
 3. Wypełniając wniosek pamiętajmy o zaznaczeniu wymaganych zgód marketingowych.

Jak otrzymać premię 1000 zł?

Tytułowa premia 1000 zł podzielona jest na 4 transze:

1. Żeby otrzymać pierwsze 300 należy:

 • Przelać miesięcznie do ZUS przynajmniej 100 zł w wybranych dowolnych 3 miesiącach w okresie 6 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia rachunku.
 • Wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą na kwotę przynajmniej 100 zł w ciągu 3 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku 
 • Wykonać przez aplikację PeoPay lub stronę mobilną m.pekao24.pl przynajmniej jeden przelew na kwotę przynajmniej 100 zł w ciągu 3 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku

Uwaga, transakcję wykonane w miesiącu otwarcia konta (tzw. niepełnym miesiącu) nie będą brane pod uwagę.

np. jeśli założymy konto 20 czerwca to do promocji będą liczyć się dopiero transakcje wykonane w lipcu itd.

 2.  Kolejne 200 zł mogą otrzymać firmy, które zdecydują podpisać się z bankiem umowę o terminal płatniczy oraz:

 • za jego pomocą przyjmą płatności bezgotówkowe na kwotę przynajmniej 500 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu otwarcia rachunku.

Jeśli nigdy nie mieliśmy terminala w firmie to otrzymamy go za darmo na 18 miesięcy (brak opłaty miesięcznej za dzierżawę oraz brak prowizji od transakcji) lub  jeśli już posiadaliśmy terminal to 12 miesięcy za 1zł/m-c. Do tego pełna wsparcie dla usług typu BLIK czy doładowań telefonów.
kasa pekaopng

Premia nie przysługuje przedsiębiorcom, którzy prowadzą działalność w następujących branżach: biura turystyczne/ podróży (PKD 79.11A, 79.11B, 79.12Z), kantory (PKD 66.12Z), lombardy (PKD 64.92Z), TAXI (PKD 49.32Z), agencje towarzyskie (PKD 96.09Z), kasyna (PKD 92.00Z), sprzedaż detaliczna broni i amunicji (PKD 47.78Z), produkcja broni i amunicji (PKD, 25.40.Z).

  3.  Trzecią w kolei premia, 200 zł, można otrzymać wykonując pomiędzy swoimi rachunkami w Pekao transakcje walutowe na kwotę przynajmniej 20 000 zł w ciągu 3 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta.

  4.  Ostatnia część premii, czyli 300 zł otrzymają firmy, które w ciągu 3 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta zdecydują się na zawarcie z bankiem umowy o kredyt, pożyczkę lub kartę kredytową na kwotę/limit powyzej 20 000 zł.


Terminy wypłat bonusów

Każda poszczególna premia będzie wypłacona nam w postaci przewu na nasze konto firmowe do końca miesięca następującego po miesięcu spełnienia warunków.


Ile kosztuje Konto Przekorzystne Biznes

Pekao S.A. daje nam tak wiele możliwość uniknięcia opłat, że trzeba naprawdę się postarać, żeby konto nie było darmowe. 

 1. Prowadzenie konta – 9zł /m-c

Opłata w danym miesiącu nie zostanie nam naliczona, jeśli wykonamy przynajmniej jedną z poniższych czynności:

 • przelew do ZUS
 • przelew do Urzędu Skarbowego
 • zapewnimy wpływ na konto w wysokości min 2000 zł
 • na rachunek wpłynie nam płatności z terminala płatniczego
 • transakcja wymiany walut
 • opłata raty w Pekao Leasing

 2. Opłata za kartę – 7zł

 • Żeby uniknąć tej opłaty w danym miesiącu będziemy musieli wykonać nią transakcję bezgotówkowe na kwotę min 300 zł.

 3. Przelewy. 

 • Przez aplikację mobilną PeoPay 0zł
 • Przez bankowość internetową pierwsze 15 – 0zł, kolejne 1,5 zł/szt

  4. Bankomaty.

 • własne banku 0 zł
 • krajowe obce – pierwsze dwie wypłaty darmowe, kolejne 2% wartości transakcji (min. 5zł)
TEST2png

Jeśli prowadzicie działalność gospodarczą to warto się zainteresować, bo jest to jedna z lepszych promocji aktualnie dostępnych dla firm

Powodzenia w realizacji swoich celów i do następnej promocji!
Buldog Finansowy

Dodaj komentarz