100 zł od BNP Paribas za założenie konta osobistego

W BNP Paribas w ramach akcji #zostańwdomu właśnie wystartowała promocja, której za założenie Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie bardzo łatwych warunków możemy zgarnać 100 zł premii.
Najlepsze jest to, że cały proces zakładania konta możemy przeprowadzić bez wychodzenia z domu.

Bank tak jak w poprzednich promocjach tylko 3000 promocyjnych wniosków, więc lepiej nie zostawiać rejestracji na ostatnią chwilę.

TEST2png

Promocja skierowana jest do osób, które nie miały konta osobistego w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Należy skorzystać z dedykowanego linku i do 10 maja zarejestrować na stronie promocji podając wymagane dane i zaznaczając wszystkie zgody.
  2. Żeby uniknąć problemów z prawidłowym wyświetlaniem się wniosku najlepiej, o ile używamy, wyłączmy oprogramowanie blokujące reklamy w przeglądarce (Adblock itp).
  3. Następnie korzystając z wygenerowanego dla nas linku złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i usługami bankowości internetowej (w tym kroku wystarczy zaznaczyć tylko te zgody, które są wymagane, aby przejść dalej)
  4. Na podpisanie umowy będziemy mieli czas do 23 marca 2020.
  5. Umowę podpisujemy elektronicznie przy pomocy unikalnego kodu SMS, przez serwis Autenti
  6. Kartę debetowa zostanie nam dostarczona przez kuriera, musimy jedynie ją aktywować poprzez nadanie Pinu w bankowości internetowej.

Jak otrzymać tytułowe 100 zł bonusu?

Warunki są bardzo prosto, wystarczy, że:

  • wykonamy przynajmniej 4 transakcje BLIK w maju
  • również w maju zapewnimy wpływy na konto w wysokości co najmniej 500 zł

Tyle wystaczy, żeby „stówka” była nasz 🙂

Termin otrzymanie nagród

Po spełnieniu warunków promocji informację o otrzymaniu nagrody otrzymamy do 19.06.2020. Następnie zgodnie z instrukcję otrzymaną w/w wiadomości do 25.06.2020 musimy uzupełnić dane potrzebne do odbioru premii. 

Przelew z nagrodą wpadnie na nasze konto do końca czerwca.


Konto Otwarte na Ciebie – opłaty
Samo prowadzenie konta jest darmowe. Aby uniknąć opłaty 3 zł miesięcznie za kartę debetową, musimy wykonać nią przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową.Wypatrujcie kolejnych promocji i dziękujemy za polecanie nas znajomym. :)Buldog Finansowy

Dodaj komentarz